• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron xd9 a usb taktım

Cevap: ketron xd9 a usb taktım

mp3 çalmaz çünkü mp3 işlemcinin komutları ile çalışan ayrı bir programla çalınıyor bildiğiniz medya oynatıcıları ile bu ünitenin klavye üzerindeki seslerle kitlerle bir alakası yok.ketrondada böyle bir medya oynatıcıyı çalıştıracak işlemci yok zaten gerekte yok.klavye mp3 çalmış ne olacak,asıl olan klavyenin üretebileceği müziği en ustaca sergileyebilmek.Bu da siz müzisyenlerin işi .ancak ketronla çalıp usb ye kaydedttiğiniz şarkıları çaldırıp sizde üzerine çalarsanız dinleyenler şaşırabilir:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

bu işlem sx3000 de yapılabilirse değme keyfine....piyanistşantör üstadım sen yapacan galiba hııı :D bekliyoz....

bu işlem sx3000 de yapılabilirse değme keyfine....piyanistşantör üstadım sen yapacan galiba hııı :D bekliyoz....

bu cihaz sx 3000 ile birlikte bütün flopy disket ile çalışan cihazlara markalara yapılabilir ayırım yok herkez disketli orguna takabilir sorun yok

aynen öyle.

Arkadaşlar ebay'da yapacağınız alışverişlerde ürün fiyatının 150€'yu geçmemesine dikkat edin yoksa gümrüğe takılma riski oldukça fazla.. Bir de extradan gümrük vergisi vs ödemeyin..
Ben yıllardır ebay'dan alışveriş yapıyorum, ancak 150 doları geçmeyecek alışverişler yaptım hep.. Fiyat yüksek olunca riskli geliyor ve mecburen düşünüyor insan ya gelmezse diye..
Bir de ürünü alacağınız satıcının Türkiye'ye Shipping (Kargo) yapıp yapmadığına ve Feedback'e (Kullanıcılardan aldığı olumlu yorum % si) ne mutlaka dikkat edin..
Feedback'i % 99 ve üzerindeyse zaten tereddüt etmeden alışveriş yapabilirsiniz..

Saygılar

şu ebay ilan numarası verebilir misiniz? bulamadım ürünü :)

ebay ürün arama satırına usb floppy emulator yazarsanız çıkar

Yaa arkadaşlar gerçekten ben ketronun hiçbir orgunda usb görmedim. Belkide vardıda benim dikkatimi çekmedi ama ben gördüğümü pek hatırlamıyorum. Neden ketron bazı konularda bu kadar pasif kalıyor anlamış değilim. Millet daha sx3000 e nevale ararken adamlar audyayı icat ettiler. Ettiler tamamda inşallah buda xd9 gibi garip kalmaz. Orgları üretip üretip öksüz çocuk gibi o tarafa bu tarafa atmanın ne manası var. Ben bile o kadar nevale arayan ve paylaşan biri olmadığım halde ben bile bazen şaşırıyorum ki bunlara çok ihtiyaç duyan müzisyenlerimiz ne yapsın. Yazık değilmi

.............................

Moderatör tarafında düzenlendi: