• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron xd9 a usb taktım

Cevap: ketron xd9 a usb taktım

Piyanist şantör kardeşim benim aldığım satıcının ürün sayfası aşağıda, paypal hesabı oluşturup kendiniz kendi adresinize getirtebilirsiniz ve tamamen güvenlidir.

Telli saz;
USB yi multi disk yapman lazim yanilmiyorsam tam 96 diskete boluyor programi actiginda SFD enhanced edition yazar oraya tikla ve multi diske bas solda. basarilar

Usb floppy emulator almak isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçebilir elimde son 1 adet kaldı.

Telli saz;
USB yi multi disk yapman lazim yanilmiyorsam tam 96 diskete boluyor programi actiginda SFD enhanced edition yazar oraya tikla ve multi diske bas solda. basarilar

teşekürler cevabınız için.emulator ile gelen cd deki yazılımla olabilecek her şeyi denedim ama usb belleği disketler halinde gösteremedim.zaten flaş belleği bilgisayara takınca sadece 1 disket olarak görüyor o nasıl olacak anlamadım.benim hayalimde diyelimki 4gb lik bir flaş belleği 100 disketlik bölümlere ayırma,flaş belleği bilgisayara takınca bir klasör içinde 100 disketlik bölüm görme bu disketlere snd ve sistem doryalarını,seti,ritimleri yükleyip ne zaman ne gerekse bu bellekle halletmekti ama şu an yapabildiğim flaş belleği 1 disketlik boyutta biçimlendirip bilgisayara takma ve sadece 1.44 mb lik veri gönderebilme.eğer yukarıda anlattığım şekilde nasıl kullanabileceğimi çözen olursa lütfen buradan paylaşsın selamlar

emulatöre falan gerek yok takın bir hdd sonra data kablosuyla istediğiniz gibi bilgisayardan orga orgtan bilgisayara veri aktarın

arkadaşlar bu usb flopy emulatorden banada getirtebilirmisiniz. Getirtebilecek arkadaşların cevabını bekliyorum...

bu hdd yi kim takıyor benim xd9 taktırayım bari fiyatı nedir bilen varmı...:?

ebay da satılıyor oradan alabiliyorsun internetten ancak türkiyede satan bazen çıkıyor tek tük

Istanbulda oturan arkadaşlar için orglara usb ve mikrofon girişi olmayan orglara mikrofon girişi yapan tanıdığm var yardımcı olurum istanbul.kartal da

Mp3 usb mikrofon girişi yapılıyo bana ulaşın yardımcı olayım özelden yazmayın ilanlar bölümünde telefon numaram var