• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron xd9 a usb taktım

Cevap: ketron xd9 a usb taktım

benimle iletişime geçebilrisiniz.

teşekürler cevabınız için.emulator ile gelen cd deki yazılımla olabilecek her şeyi denedim ama usb belleği disketler halinde gösteremedim.zaten flaş belleği bilgisayara takınca sadece 1 disket olarak görüyor o nasıl olacak anlamadım.benim hayalimde diyelimki 4gb lik bir flaş belleği 100 disketlik bölümlere ayırma,flaş belleği bilgisayara takınca bir klasör içinde 100 disketlik bölüm görme bu disketlere snd ve sistem doryalarını,seti,ritimleri yükleyip ne zaman ne gerekse bu bellekle halletmekti ama şu an yapabildiğim flaş belleği 1 disketlik boyutta biçimlendirip bilgisayara takma ve sadece 1.44 mb lik veri gönderebilme.eğer yukarıda anlattığım şekilde nasıl kullanabileceğimi çözen olursa lütfen buradan paylaşsın selamlar

sayın tellisaz,bende gonzales nikli üyeden almıştım ve xd9 a taktım,flash belleği defalarca formatladım 100 adet sanal disket oluşturdum pc görüyor hepsini ama alet flash belleği tek disket olarak görüyor,bu sorun bendede var,aştınızmı sorunu bilmiyorum,tüneli aradım hamit beyle görüştüm,detaylı resim istedi gönderdim,bana verdiği cevap bu alete harddiks takarsan düzelir ve çalışır dedi:)bu aletin içinde campır ayakları var bunlardan şaşırtma yapılabiliyormu onu bilmiyorum,denemekde istemedim alete zarar verebilir diye,ben sorunu şöyle çözdüm,5 adet flash belleğim var herbirini bir disk olarak kullanıyorum:D:Dsaygılarımla

Merhaba gookhn USB flash diski bilgisayara takınca format programını açtıktan sonra üst başlıklardan SFD_Enhanced_Edition bölümüne geliyorsun. Orada USB diskiniz seçtikten sonra start(select)/close(unselect) multi-floppy service kutucuğunu işaretleyip formatlaman gerekiyor. Birde bu şekilde denermisin?