• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketronculara özel

• Konbuyu başlatan lkrts
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 27
  • Görülen : 7K
Cevap: ketronculara özel

bir başkasının ritmini editlemedim sıfırdan kendi yazdığım ritim bu. gece gece de ancak bu kadar oluyor.. siz üzerinde oynayabilirsiniz.. hatta eksik yönleri varsa değiştirip koyabilirsinizde.. geçen gün şu 7 li akor meselesini sordum ketron55 sana ama sanırım sende bilmiyosun onu..

sıfırdan yazdıysan gerçekten çok başarılı tebrikler

8 mb bendeki ketron ve 8 mb için böyle bi ritim bende yok.. tamamen kendime ait.. ataklar hariç ama onları ben yazmadım.. coppy ataklar..

Ketron55'in paylaştığı bir ritim arşivi vardı. Onun içerisinde 8mb için çok güzel ritimler var. Bilmiyorum sende varmı bu ritimler ama çok sayıda ritim var. Bende 8 mb kullanıyorum ve şuan ritim sıkıntısı yaşamıyorum.

Ayrıca yazdığınız ritim çok başarılı. Yanlız crash tam oturmamış gibi geldi bana. Bunu nasıl düzeltebiliriz?

Ritim arsivi bende olsa hic ugrasmam ritim yazmakla. Ben bi ev kullanicisi olarak hobi amacli evde calan birisi olarak piyasadaki ritimler bana fazlasiyla yeterde artar bile aslinda. Crash silinebilir tekrar yazilabilir hersey olur.

güzel bi ritim olmuş.. herşeyden önemlisi ketron için uğraşan birileri var hala demekki.. ne güzel..

4.4 ritime ihtiyacım varda biraz varmı elinizde acaba