• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg i30 süper set!...

Cevap: korg i30 süper set!...

çocuklar .şu kat 2000 nedir nerden ve nasıl buluyoruz bir açılarsanız sevinirim .ben maktas.selamlar.

çocuklar .şu kat 2000 nedir nerden ve nasıl buluyoruz bir açılarsanız sevinirim .ben maktas.selamlar.

kat2000 korg style dosyalarını yani ritim dosyalarını yönetmeye yarayan program.benle irtibata geç göndereyim.

evlat 477 şu kat2000 ni yayınla da indireyim .olurmu ben maktas amcan..

yeğenim. şu arap yani y.zellandalının . ses veritm setini yayınlarsanız sevinirim çok güzel sesve ritimleri varmış..

evlat şu yenizellandalının set inmiyor hep error veriyor ilgilenirmisiniz ..

gençler şu yenizellandalının seti kimde var ise yayınlayabilirmi çok memnun olurum teşekkürler..

Kadir evlat senin youtubem.t .net. Internette buldum taylan roman ritim korg i30 piyanist kadir diye çok süper bir setine rastladim senden ricam o setin aynisini şu mehmet amcana cep telefonumu yaziyorum .ne olur beni ararmisin eğer itanbuldaysan seni bulp o seti almak istiyorum ..çok hoşuma gitti valla i30 zumu nerdeyse satiyordum ama oset elime geçerse satmiyacağim. Selamlar evlat cep tel..05354683279 bekliyorum.

Kadir bir ben alamadın şu süper seti galiba, msn den seni ekledim, bana bir yardımcı olursan sevinirim.Kolay gelsin iyi çalışmalar,

goremedım sat yok