• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg i30 süper set!...

Cevap: korg i30 süper set!...

please help me to find korg i30 setleri

üstat emeğine saygı

dostum hiçbirşeyin indiği yok

link yenilenmiştir. konuya eklenmiştir. ilk sayfaya bakınız...

kardeşim bu setibana yollarmısın. Evde birtanei30var da .Bibakayım.teşekkür ederim buradanindiremedim. Yetkim bulunmuyormuş Mailadresim : muratbatki@gmail.com

SelamKardeşim. Ya bi türlü indiremedim seti. Yetkim yokmuş. muratbatki@gmail.com a gönderebilirmisin seti. Acil. Saygılar

peki gönderiyorum hemen

bana özel msj atan değerli üye arkadaşlarım. seti bu başlıktan indirebilirsiniz. ben denedim bi sıkıntı yok. indirdiğinz dosyanın içeriğini oldugu gibi diskete atın sorunsuz çalışır

merhaba arkadaşlar bana korgi30 için güzel bir set lazım bu setin içeriğinde düğün programının tmamını arşılamalıyım tüm ritmlerin dolu olduğu bir set sesler güzel bağlama yaylılar mey fülüt falan işte güzel bir sete ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim bu foruma çok yazıyorum ama bana kimse yardımcı olmuyor teşekkür ederim

bu set indirdim ama bunlar açılmıyorki nasıl yükleyecem orga neler yapcam bana yardımcı olun benim orgta 4 tane set var ben bir tanesine düzgün bir set istiyorum yardımcı olurmusunuz