• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg i30 süper set!...

Cevap: korg i30 süper set!...

nu dosyayı indirdikten sonra winrar ile içerisindeki dosyaları oldugu gibi çıkart ve çıkarttıgın dosyayı aynı şeklde diskete at. orgun uzerinden dısk tusuna bas ne loada bas. kısa sure sonra set yuklenmıs olacaktır. kolay gelsın

disketi alıp bilgisayarcıdanmı attırcam yoksa diketi boş olarak getirip orgta biçimlendircekmiyim bana yardımcı oluranız disketi orta biçimlendirmeden atarsam içine org açarmı bana anlatıranız memnun olurum sağolun

disket once org uzerinde biçimlenecek. daha sonra bilgisayardan bu dosyalar disketn içine atılıp orga takılır ve yuklemeye geçilir

disketi orga takıp format yerinden başlatıyorum formatlarken error hata yazıyor bunu çözemedim ayrıca bişey sorayım benim org harddiskli bu seti harddiskte bir klasöre kopyalasam harddiski tekrar taksam açarmı kurarmı acaba bilgilendirebilirmisiniz diseti orgta formatlayıp biçimlendirmeye çalışıyorum ama olmuyor error hata veriyor ne yapacam şaştım kaldım

abi çok sağolun kendi uğraşlarımla işi hallettim disket aldım orgta biçimlendiremedim hep hata verdi en sonunda orgun harddiskini söktüm ve seti içine kopyalayıp tekrar taktım orga ve seti kurdum gerçekten benim orgun üzerindeki setten daha iyi çok sevdim şuan seti urdum çok güzel ama üzerindei setin bi kısmı kalmış onlarında kitleri tutmuyor onu ayar yapmasını bilmiyorum
aradaşlar bi sorum daha var benim orgun dounmatiğinin bazı yerleri bazen hiç çalışmıyor bazen çok güzel çalışıyor o sorunu çözemiyorum yardımcı olan olursa teşekür ederim
tekrar set sesleri ve ritmleriyle çok güzel sağolun

Moderatör tarafında düzenlendi:

bu seti dinlememiz mumkunmu ?
dinlemeyı gercekten ısterdım
dinle indir yazıyor ama dırek dosyayı ındırdı

dosya eklenmiştir !

seti indirmek isteyen arkadaşlar, aşağıdaki bağlantıdan dosyayı indirin. üye olmayanlar dosyayı göremez. dosyayı indirdikten sonra winrar ile dosya açılır ve dosyanın içerisinde 2 adet set var. ''kadir.set'' ve newname.set diye 2 adet dosya mevcuttur. bu iki dosyayı da diskete yukleyin. yukledikten sonra orgunuzun uzerinde yukleme yapabilirsiniz. kolay gelsin..

bu setı video ıle tanıtabılecek arkadaşıma şimdiden minnetttar kalıcam
malum su an disket falan yok yukleme yapamıyorum
videoda izledikten sonra nerde olursa olsun buluruum o disketi
yeterki tannıtın burada video ile
diğer seri cihazlarım videosu almış basını gıdıyor
çogu i 30 u teneke yerıne koyuyor
tamam pa 3x yada audya 5 degıl ama bizim butcemize en uygunu bu napalım
neyse inşaallah bır arkadaşım bu setı bizimle uzun yada kısa bir video ile paylaşır
müzik dolu gunler sizinle olsun iyi çalışmalar dilerim

bende tşk ederim ,elimde bir set var sesler süper ritimlerde bir sorun sanırım düzeltme yapabilerseniz bir kontrol edin bir bakın isterim

setınızı tekrar yayınlayabılırmısınız ?
yada mail adresıme atabılırmısınız ?
isteyen olursa bende atarım

mail adresim mustafacamci1977@gmail.com
rıtm eksıgım yok ama ses eksıgım var

hacım neredeyse tum setlerı denedım bunun ustune guzel seslere sahıp bı set goremedım
su an kullandıgım set bunun ve emonun karısımıyla olustu uzerınde bır ay calıstım ama degdı
dugunlerımde bunları kullanıyorum
super