• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg i30 süper set!...

bende tşk ederim ,elimde bir set var sesler süper ritimlerde bir sorun sanırım düzeltme yapabilerseniz bir kontrol edin bir bakın isterim

Arkadaşlar benim setim de fena değil kısa zamanda disket sürücüsü olan bi bilgisayar bulabilirsem ben de paylaşıcam çalışmalarınızı sabırsızlıkla bekliyorm

piyanist 477 evladım ben m,aktaş sen buseti nekadar çabuk yayınlamanı bekliyorum,harika bir şey vallahi ben acemi i30 hastasıyım kendim saz çalıyorum onun için elektro bağlama seslerini dört gözle bekliyorum TEŞŞEKÜRLER

kadir yaptın mı en iyisini yapar helal sana herkez seni bekliyor vallah:) kal sağlıcakla

sağolasın sinan abi beni biliyosun :) diğer arkadaşlara da en kısa zamanda 3-4 gün içinde seti hazırlıcam...ayrıca alis kardeşim dediğin seti indiriyorum ritimleri düzeltmek kolay.hallederim onu da....korg i30 süper girecek 2010 a :))

kadir hocam yüklediğim sete baktınmı içindeki i30,zaferi yazan setlerin içindeki sesler nasıl,? yalnız ritimlerde bir problem var eğer düzeltebilirsen ,siteye yükleyebilirmisiin.

ben yükledim sesler arap sesleri güzel hoşuma gitti ama ritimler sağlam bozuk çıkmıyor bende....sen davullar falan geliyo diye bozuk zannediyon kardeşim belki...arap müziğinde genelde bendir ve davul çok seviyolar o yüzden bu ritimlerin tarzı böyle.ritimler sağlam yani.ya da sen tek tek yüklüyosundur drum kitleri yüklemiyosan ondan yapabilir.

ben yükledim sesler arap sesleri güzel hoşuma gitti ama ritimler sağlam bozuk çıkmıyor bende....sen davullar falan geliyo diye bozuk zannediyon kardeşim belki...arap müziğinde genelde bendir ve davul çok seviyolar o yüzden bu ritimlerin tarzı böyle.ritimler sağlam yani.ya da sen tek tek yüklüyosundur drum kitleri yüklemiyosan ondan yapabilir.

wallah kadirim süpersin vallah helal sana...

piyanist447 setini sabırsızlıkla bekliyorum...ellerine sağlık..

şimdiden bir korg i30 kullanıcısı olaak teşşekkür ederim,ayrıca şunu söylemek isterim yeni zellandal bir arkadaş set verdi arabik sesler olağan üstü güzel yalnız ritimlerde sorun var ritimleride siz çözerseniz süper olur buyrun link bir bakın derim.

dostum şu ritimleri başka bir adrese upland edermisin bizde indirseydik rapid hata eror veriyor da sana zahmet saygılar...cansinan_24