• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg i30 süper set!...

I30 yazisini gorunce dayanamadim bende birturlu vazgecemiyorum bu orgdan. Yillardir cantasinda dolabin icinde duruyor, ben emekiye ayrilana kadar belki bu orga baska program yukleme sistemi icat olur diye bekliyorum.

üstad set ne alemde sabırsızlanıyorum walla içim kıpır kıpır aleti satmanın eşiğindeyim şu anda senin setini bekliyorum :)

Alıntı:
alis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
şimdiden bir korg i30 kullanıcısı olaak teşşekkür ederim,ayrıca şunu söylemek isterim yeni zellandal bir arkadaş set verdi arabik sesler olağan üstü güzel yalnız ritimlerde sorun var ritimleride siz çözerseniz süper olur buyrun link bir bakın derim.
RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
dostum şu ritimleri başka bir adrese upland edermisin bizde indirseydik rapid hata eror veriyor da sana zahmet saygılar...cansinan_24
ben yükledim sesler arap sesleri güzel hoşuma gitti ama ritimler sağlam bozuk çıkmıyor bende....sen davullar falan geliyo diye bozuk zannediyon kardeşim belki...arap müziğinde genelde bendir ve davul çok seviyolar o yüzden bu ritimlerin tarzı böyle.ritimler sağlam yani.ya da sen tek tek yüklüyosundur drum kitleri yüklemiyosan ondan yapabilir.
buyrun hocam siteye yükledim ,ayrıca bunda diğer setlerdeki ritimleri koyup seslerin ayarları ve efekleri değişmeden bir set yapabilirseniz çok süper güzel olur,ben sesleri başka sete koydum fakat seslerde değişime uğruyor bu sesleri olduğu gibi orjinal kalacak şekilde içine ritimleri yerleştirmek lazım ,birde orgda present A ve B bölümlerine yükleme yapılırmı?:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
A ve B ye yükleme yapmayı denemedim ama C-D ile A-B dekilerin yerini değiştirebiliyosun.

evet üstad bak şimdi normal ekranda sağda üstte aşağı doğru ok olan dikdörtgen şekil war ya onun içinde 3. sırada swap arrangement yazıyor ona dokun ve okeyle tamamdır

set tamamdır arkadaşlar...yarın 2 ritim daha yazıyorum ve paylaşıyorum...hayal kırıklığına uğramamanız dileğiyle :) elimden geldiğince her telden yapmaya çalıştım...ayrıca alis kardeşim o setteki güzel sesleri aldım değişime uğramadan sesleri kullanabiliyoruz.yükledim o sesleri de....şimdiden hayırlı olsun.

set tamamdır arkadaşlar...yarın 2 ritim daha yazıyorum ve paylaşıyorum...hayal kırıklığına uğramamanız dileğiyle :) elimden geldiğince her telden yapmaya çalıştım...ayrıca alis kardeşim o setteki güzel sesleri aldım değişime uğramadan sesleri kullanabiliyoruz.yükledim o sesleri de....şimdiden hayırlı olsun.

eline ve emeğine sağlık kadirim herkez senin setini merakla bekliyor...saygılar

buyrun hocam siteye yükledim ,ayrıca bunda diğer setlerdeki ritimleri koyup seslerin ayarları ve efekleri değişmeden bir set yapabilirseniz çok süper güzel olur,ben sesleri başka sete koydum fakat seslerde değişime uğruyor bu sesleri olduğu gibi orjinal kalacak şekilde içine ritimleri yerleştirmek lazım ,birde orgda present A ve B bölümlerine yükleme yapılırmı?:)

iligin için teşekkürler aliş kardeş akşam indireceğim setleri şuan iş yerindeyim burdada indirme işlemi olmuyor bilgisaylar kısıtlı yani...saygılar...cansinan_24