• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg i30 süper set!...

sinan abi bende hepinize teşşekkür ederim,kadir hocam seninde özellikle tekrar ellerine sağlık , unutulmaya yüz tutmuş i30 inşallah bu yıl onun için en iyi set olacaktır. bende öğrenmek bağamından bazı şeyler sormak isterim.(1).mesela bir setteki sesleri ve sesle bitişik efekleri başka setlere nasıl kopyalayabiliriz(yalnız sesleri attık setteki ritimlerle birleşik sese uyumlu efekleride yanında nasıl alırız.).(2).veya tam tersi hiç kopyalama yapmadan setin içindeki ritimleri nasıl değiştirebiliriz.bunun için bilgisayar program gerekirmi. şimdiden tşk eder,saygılarımı sunarım.

aklındayken yazıyım istediğim siteye eklediğim setlerden birinin içinde vega%pax1 diye bir elektro bağlama sesi var iki tane yanyaza koyup octav 0 da aynı gerçek gibi eklemeni tavsiye ederim sete birde şu benim dikkatimi çekti arap setlerde klavyeyi çalmak daha kolay sanki diyer setlerde sesler zor geliyor, ayarlarıda tam arap setlerdeki gibi çalma kolaylığı şeklinde olursa bence bu set 4.4 olur gibi geliyor hadi kolay gele.

evet set hazır sayılır sabredemediğinizi biliyorum ben şimdiden paylaşayım seti bi kaç eksik kaldı seslerle ritim seviyelerini eşitleme kaldı...onu da ilerleyen günler de halledip yüklerim...seti yeni konu açıp da paylaşıyorum bilginize.

sağolasın sinan abi set hazırdır daha yenilikler de yapcam i30 yeniden doğacak :) evde fırsatım olsa çok şey yapcam da anca bu kadarını yapabiliyorum....

buyrun demolar...

çocuklar ben mehmet aktaş amcanız hani nerde bomba dediğiniz set bir tane şöyle bir şey var 1,, rapit share 1-clıck var 2,,download i30 rar bunlar paraylamı yoksa ney indiremiyorum bir yardımcı olusanız sevinirim

hocam parayla olsa neden paylaşalım seti anlamadım...set benim için güzel kişiden kişiye değişir onu bilemem....