• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg i30 süper set!...

hangi başlık altında bulamadım hocam setinizi...

kadirim benim set ne alemde güzel ritim ve sesler var mı? kolay gele

sinan abi setleri inceledim iğrenç ritimler var sesler de berbat...ben şu anda doğu seti arayışı içindeyim....ayrıca sen sırf doğu seti istiyosan senin orga göre doğu seti yapabilirim...

sinan abi setleri inceledim iğrenç ritimler var sesler de berbat...ben şu anda doğu seti arayışı içindeyim....ayrıca sen sırf doğu seti istiyosan senin orga göre doğu seti yapabilirim...

vallah kadirim iyi olur ya sana zahmet olmayacaksa tabi...saygilar

kadir hocam bu zurna sesi nasıl ben yeniyim fazla çalamıyorum ama ses kulağım iyidir isterseniz bir bakın videoya

seti diskete attım eve gidince hemen yükleyecem. çok umutluyum işin açıkçası....

ritmler süper olmuş özellikle taylan ritmini ve lead seslerini mükemmel yapmışsın.
i30 neymiş de benim kaberim yokmuş.bendede vardı I30 1,5 sene önce sattım.
emeğine sağlık,,,

Sevgili dostum .. Bu sete harcadığın ve kafa yorduğun her anın için sana ayrıca teşekkür edeiyorum.Gerçekten bizler için çok makbul oldu ve işe yarar bir emek oldu..Yenilik herzaman güzeldir.Çok teşekkürler.
Ayrıca yine sevgili cansinan a da setin bulunduğu sayfanın linkinide gönderdiği için ayrıca teşekkür ederim.
Başarılar dilerim ...