• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg i30 süper set!...

s.a usta bisi sorucam korg i4s e olmaz dimi bu ritimler özellikle taylan roman cavabın icin teşekkür ederim smdiden bu arada emegine kollarına ellerine sağlık hocam i30 um vardı zamanında ama satmıstım böle olucagını bilseydim satarmıydım kısmet :)

maleesef hocam i4s e olmuyor ama bende i3 te var...aynısını i3 te de yazarım i4s e yükleyebilirsin..

kadir hocam başka bir setten bu setin içine ritim ayabilme imkanın varmı

sayın hocam i30 için zonguldak bartın ritimleri yapabilirmisin isterseniz nomu verim irtibata geçelim benim için önemli 05418637696 msn beyaz--78@hotmail.com

Hocam set tamamlandı mı ? paylaştınız mı ben mi göremiyorum acaba ?

kadir hocam başka bir setten bu setin içine ritim ayabilme imkanın varmı
evet var tabi şöyle bişey de yapabiliriz karma yapmak istediğiniz setleri yollayın bana seti tamamlayıp geri göndereyim...
kadir hocam arap setlerden sesleri almak yerine arap setin içine senin yaptığın ritimlerdek atsak hem kendi ses ve yanındaki efektleride değişmemiş olur,birde hocam bu seterin içine bozulmadan ritim atmak için programlamı yapıyorsun bizede biraz anlatabilirmisin veya meslek sırrı olarakmı kalsın ne dersin.:)

kadir hocam arap setlerden sesleri almak yerine arap setin içine senin yaptığın ritimlerdek atsak hem kendi ses ve yanındaki efektleride değişmemiş olur,birde hocam bu seterin içine bozulmadan ritim atmak için programlamı yapıyorsun bizede biraz anlatabilirmisin veya meslek sırrı olarakmı kalsın ne dersin.:)

evet aynen dediğin gibi de olur...bak yapman gereken şu ilk önce arap setini yükle...daha sonra benim setin içine gir...ilk önce arr yi sonra styl i yükle...ve sonra aynı klasörün içinde sounds var...o soundsun içine gir...user r yi yükle...(f ve g yi yükleme).....bu kadar...