• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 500 türkiye

ben 55 kullanıcısıyım videoda izlediğim kadarıyla alet beni pek tatmin etmedi herkesin kendi görüşü vardır bu da benim görüşüm.

şu pa500 ü bir incelemeye alayım bakayım.hiç ilgilenmediğim bir alet.ikincieli 3200 e korg pa800 ler düşüyor şu ara piyasaya.aradaki fark çoksa düşünülebilir.benim çekincem, alet çok nazik deniliyor.o zaman evde kullanılabilir.düğünlere pek dayanıklı olmayabilir.

şu pa500 ü bir incelemeye alayım bakayım.hiç ilgilenmediğim bir alet.ikincieli 3200 e korg pa800 ler düşüyor şu ara piyasaya.aradaki fark çoksa düşünülebilir.benim çekincem, alet çok nazik deniliyor.o zaman evde kullanılabilir.düğünlere pek dayanıklı olmayabilir.

aliabi düşüncene saygılıyım,,bu alet çok hassas deniliyo,,nedeni dokunmatik ekran oluşu,,pa 800 de dokunmatik,,bence malzemesi çok kötü değil,zaten aletin kendisi çok hafif,ağır değil,bizzat denedim inceledim,,bizim orgumuz işte bu org,,bütün herşeyiyle tam türkiye orgu,,içinde türkiyede ne yapılmak isteniyo var,,pa 55 le kıyaslanıyo,,ltfen pa 55 le kıyaslamayın bu orgu,,,yani bu orgun tek tutmamasının sebebi sampler ses yüklenemems ama ne gerek var,,sampler yüklemeye zaten içinde herşey sampler bi şekilde var,,sampler yüklemyle uğraşmak yok bu orgta,,,bence herkes yakından incelesin..bu org değil arkadaşlar,,,kimileri tutmadı deyyip uzaklaşıyo bakmıyo bile,,,ama herkese tavsiye ederim gidin bu orgu deneyin,saundlar rtmler muhteşem,,bu orga ilerde çalışmada yapılabilir,,yapılırsa pa 80 in yerine oturur bu org,,,saygılar

ben 55 kullanıcısıyım videoda izlediğim kadarıyla alet beni pek tatmin etmedi herkesin kendi görüşü vardır bu da benim görüşüm.

syn hocam burası tartışma bölümüdür,,,sizden ricam sizleri tatmin etmeyen hususlar nelerdir açıklarmısınız,,en azından herkes memnun olmayan şeyleri yazarsa daha iyi olur,,ve araştırma yapan şahıslar bunlara göre bi orta yol bulabilir,,herkesden yorumlar bekliyorum özellikle deneyenler nasıl buldunuz,,hoşunuza gitmeyen özellikler varsa yazın lütfen,,saygılar

syn hocam burası tartışma bölümüdür,,,sizden ricam sizleri tatmin etmeyen hususlar nelerdir açıklarmısınız,,en azından herkes memnun olmayan şeyleri yazarsa daha iyi olur,,ve araştırma yapan şahıslar bunlara göre bi orta yol bulabilir,,herkesden yorumlar bekliyorum özellikle deneyenler nasıl buldunuz,,hoşunuza gitmeyen özellikler varsa yazın lütfen,,saygılar

aletle ilgili videoları izledim altyapısı hoşuma gitmedi ayrıca ekranın da dokunmatik olması düğünlerle uğraşan müzisyen arkadaşlar için riskli aleti iyi korumak gerekiyor.

aletin üzerindeki ses ve ritimler tr için yeterli görünüyor.tabii tek tek dnleyip öyle karar vermek lazım.pa800 ün kardeşi gibi görünüyor.set ve ritim nasıl yükleniyor bu alete.bir de hangi aletlerin setlerini okuyabiliyor.

bencede pa 500 tr işlenirse adam olacak gibi alet tabi bi cüneyt ertac emo cevo baykal doğdu ustalar el atarlarsa alet güzel yerlere gelecek gelmese can elektronik okadar arge yapmazdı

arkadaşım bana zurna lazım nyapacaz anasınısatayım pa80e edi zurnayı yüklüyoruz pa500 e bi bok yok yaff biri yardımcı olsun neolr zurna denen bişi yok buu alette

pa500 ü almıştım 4.ayında elimden zor çıkardım,iyi ki varsın y......