• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 80 de karti seti değiştirme anlatimi

Cevap: Korg pa 80 de karti seti değiştirme anlatimi

ya gem vs1 de bile bu kadar uğraşmıyoduk... ne dertli bi orgmuş pa80... card manager ı diskete atıyorum orga takıyorum orgta tık yok... erase filan çıkmıyo.. ben bu kartı nasıl silcem soner kart yapcam???

Bu program kartın kilitli ise siler eger kartına yüklü olan Soner BACKUP ta kilit yok ise bu programa gerek yoktur sadece disk format CRD yi seç enter/yes de okeyle ve bekle olur. İllahada kilitli ise işte sana program bu haliyle diskete at dene kolay gelsin Saygılarımla,

Bu program kartın kilitli ise siler eger kartına yüklü olan Soner BACKUP ta kilit yok ise bu programa gerek yoktur sadece disk format CRD yi seç enter/yes de okeyle ve bekle olur. İllahada kilitli ise işte sana program bu haliyle diskete at dene kolay gelsin Saygılarımla,

öncelikle teşekkürler.. attım indirdiğim dosyayı diskete atıp orga taktım kapattım açtım "load os from disk? press enter" yazıyor... erase filan çıkmıyor...

arkadaşlar yok mu yardımcı olabilcek olan? acil seti değiştirmem lazım

İstanbul da isen bana gel sadece kartını al gel dilediğini bende uygulamalı yükleyelim hem gör hem öğren çaylar benden her şey bedava :)

Önce CRD formata girdinmi) CRD aktif mi yoksa pasifmi gözüküyor onu söyle. Sen daha kartı silemediysen kendi başına yüklemen senin bayağı başını ağrıtır Saygılarımla,

İstanbul da isen bana gel sadece kartını al gel dilediğini bende uygulamalı yükleyelim hem gör hem öğren çaylar benden her şey bedava :)

Önce CRD formata girdinmi) CRD aktif mi yoksa pasifmi gözüküyor onu söyle. Sen daha kartı silemediysen kendi başına yüklemen senin bayağı başını ağrıtır Saygılarımla,

İzmirdeyim malesef :( teşekkürler kardeşim :) disk kısmından formata geldiğimde card yazısı silinik gözüküyor... kartı bi silebilsem istediğim kartı yükleyebilirim onu anladım ama silme işini bi beceremedim...

Tamam demekki kart bekapların kilitli imiş birde 8 MB kartlar var örneğin Arabic kart falan bunlar silinmiyor umarım böyle bir kartın yoktur. Eğer 16 MB kart ise bunu silmenin 2 yolu var birincisi anlattığımız üzere Cardmanager programı ile silinir. 2. si ise önce boş bir karta format atılır tekrar format işlemine girilir enter/yes denen yerde hemen kart çıkarılır eldeki kilirli kart takılır ve enter/yes yapılınca aptal PA-80 bunu yutar ve siler :)

Card manager programını çırıl çıplak diskete atarsan silmesi gerek sanırım yanlış yaptığın bir işlem var tabiki kartın silinmeyen cinsten değil ise Saygılarımla,

öncelikle teşekkürler.. attım indirdiğim dosyayı diskete atıp orga taktım kapattım açtım "load os from disk? press enter" yazıyor... erase filan çıkmıyor...

o yazı çıktığında entere bas daha sonra biraz bekle karşına erase card ve protect card yazıları çıkacak erase kartı seç kartın silinir...

İstersen Card Manager programını birde buradan indirip dene Saygılarımla,

arkadaşlar teşekkürler... önceki denediğimde enter a bastığımda erase çıkmamıştı şimdi oldu sildim... fakat siteden indirdiğim soner kartı attım diskete 1. sini.. card restoreye geldim select yapıom enter yapıom yüklemiyo... benim indirdiklerim dat dosyası ondan mı? .crd uzantılımı olması gerekiyor?