• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 900

Cevap: korg pa 900

Bu yazdiklarini 1 yil kadar sonra sana hatırlacagim.size inanip o oyuncak teneke yi alan insanlar ellerinden zararina cikarip alabilenler 3x e alamayanlar ise pa800 e donus yapmaya başladığında ki bu çoktan başladı kulaklarin yanarken :) vicdanin rahatmi diye soracafin sana dostum. Bak ben alayli müzisyen değilim. Elindeki pa 80 ni satip pa 900 alan v3 bir ay gecmeden o teneke aleti 1200 lira zararina elden cikaran ve muzik dukkanlarinda dolaşıp elindeki parayla tekrar temiz pa 80 arayan (ki bu cok zor) insanlar tanıyorum ben.ve senin gibi pa 900 u methedenlere sabah aksam saygi sevgi sunuyor.........medelli olayina gelince teknolojik acidan medelli daha iyi demedim.dantenin daha tok daha temiz soundu var pa 900 den dedim.maxx audio dan bahsetmişsin pardon bilmiyordum :) ekolayzir ile oynamiyorun bile.zira kemik gibi cam gibi ses aliyorum.sen pa 900 un ekolayziri ile ayar yapmaya devam et.benim fazla zamanim yok :)

ben 2 yıldır hem pa900 hem 3x kullanıyorum. emo usb 2 ve kendi düzenlediğim setlerim var 1 yıl sonra ne değişecek ???