• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 900

Cevap: korg pa 900

Bana gore org diye tabir ettigimiz bu aletler hic cikmamali, dogal orkestra aletleriyle muzik yapilmaliydi.boylece muzigimiz daha cok gelisirdi. Org cikti mertlik bozuldu :)

Burda sahnelerde korg pa900 kulananlar gayet cok memnunlar simdiye kadar pa900 herhangi bir müzsiyen tarafindan yargilandigini duymadim
orgun datasinada bakilirsa hicte dedigniz gibi degil aksine pa3x sin bir ufak kardesi diyebilirim

almanyada sahnelerde korg harici baska marka kulanan müzisyen pek nadir burda sahnelerin krali korg diyebilirim
türkiye piyasasini bilmiyorum onun icin yorum yapmiyacam ama pa900 öyle pekte yabana atilacak bir org degil bunuda söyleyebilirim

saygilarimla

Pislik atmaya gerek yok zira alet basli basina pislik malzemesi pislik soundu pislik adi olduğu kutusundan belli oluyor zaten. Ben sizin gibi insanların yanlış yönlendirmesiyle gul gibi pa 800 umu satıp o dandik oyuncağı aldim ve cok pisman oldum. Şimdi başka insanlarin cani yanmasın diye butun uğraşim.zamaninda pa 500 ile milletin anasini aglattilar Şimdi sira bu oyuncak ta.yazik değilmi insanlarin emeğine. 6000 tl neyi ediyor o oyuncagin.birakin allah askina.

Pislik atmaya gerek yok zira alet basli basina pislik malzemesi pislik soundu pislik adi olduğu kutusundan belli oluyor zaten. Ben sizin gibi insanların yanlış yönlendirmesiyle gul gibi pa 800 umu satıp o dandik oyuncağı aldim ve cok pisman oldum. Şimdi başka insanlarin cani yanmasın diye butun uğraşim.zamaninda pa 500 ile milletin anasini aglattilar Şimdi sira bu oyuncak ta.yazik değilmi insanlarin emeğine. 6000 tl neyi ediyor o oyuncagin.birakin allah askina.

Sen elinde ne tür müzik aleti var ise sat başka bi meslek seç kendine. O dandik bu dandik alete pislik atıp durma. Milleti yanlış yönlendirme. Parasına göre gayet güzel alet. Kendi sorunlarını millete aksetme.

pa900 şu an icin korgun en temiz saunduna sahip alettir... benim kullanmadiğim alet kalmadi heleki pa800 le kiyaslamayın bile

Evet bu is benim mesleğim. Ancak sizler gibi baska mesleklerden bu ise dert olmus biri degilim.bu isin temel egitimini almış biri olarak sizi muhatap bile almam.zaten bu isi bilmeyip disaridan müziğe dert olmus insanlar yüzünden bugun muzisyenlik ayaklar altinda.ben hicbir cikarim olmadan o aleti kotuluyorum. Çünkü kotu bir alet.alanin essek gibi pisman olacagi bir oyuncak. Eger bir cikarim olsa burada su anda kullandığım aleti anlatir onu overdim.degeri 3000 tl bile etmeyecek bir teneke sesli oyuncağa insanlar 6000 kusur para oduyor birde gul gibi sapasaglam aletleri ellerinden gidiyor. Korgu kotulemiyorum.pa 800 harika pa2 x pa 2 x mukemmel kronos tartisilmaz pa 80 zamaninda bir devrin yapti pa 55 ezici cogunlukla tutuldu oda nukemmeldi.ancak korg pa 500 u bu piyasaya sürmekle buyuk bir husran yaratti.simdi bu pa 600 ve pa 900 onun sample yuklanen 2 kardeşi. Malzeme kaliteleri ayni ucuz luk ve adilikte ses sound kalitesi ayni ucuzlukve berbat likta.simdi buradan bu aleti methediyorsunuzda yarin alan ve pisman olan buyuk bir cogunluk arkanizdan kufur edecek tipki Benim yaptigim gibi.

Merak etme uğur kardeş mutlaka sen satıcı bayi ile kötü bir diyalog yaşamışsın veya kötü bir deneyimin olmuş ki satın alan kişiler "eşşek gibi pişmal olacaklar" diyecek kadar terbiye sınırlarını aşmışsın. Lütfen PA 900 kullanıcılarına biraz daha saygılı ol. Düzgün konuş iyi bir müzisyen olacağına iyi bir adam ol. Saygı ve Selamlarımla.

Simdi pa900 ile pa3x in Ton generatoruna baktim ikisinde ayni ton generatoruna sahip

KORG EDS (Enhanced Definition Synthesis) sound generator: 128 Voices, 128 Oscillators
Filters with Resonance
Three band EQ for each track bu pa900 ün

KORG EDS (Enhanced Definition Synthesis) sound generator:
120 Voices, 120 Oscillators
Filters with Resonance
Three band EQ for each track buda pa3x in bunun yaninda pa3x de baze özelilkler daha cok pa900 örnegin ram tus v.s
ama genel olarak pa900 pa800 yeni modeli olarak cikti

pa900 dede systeminde RX (Real eXperience) DNC (Defined Nuance Control) Multitasking Load while play feature sahiptir

orgu almadan bu datalari kiyasliyorsan artilari eskileri anlarsin
fakat sunu belirtmem gerek nekadarda yazak eminim sizin diliniz yanmis ve hicbirzamanda bu gerceklere kabulenmiyeceksiniz

-

Moderatör tarafında düzenlendi:

Lütfen mesajlarınzda kullandığınız usluplara dikkat edin. Cihazınızı beğenmiyorsanız satar başka cihaz alırsınız. Burada polemik yaratmayın.

You tubede pa 900 ile yapılmış bir tane adam gibi video bulabilirmisiniz.yada ce den baska bu aletin tanıtımını yapan duayen bir piyanis varmi.900 e yapilan 3 x usb lerinin tanıtimi neden hep 3 x ile yapiliyor.neden 900 de yuklenip tanıtımı yapilmiyor.3x ten dinleyip alıyorsunuz ayni seti 900 e yukluyorsunuz sonrasi mort.tonlar teneke ritmler ve sesler oyuncak klavye gibi.neyin ne oldugunu sizde cok iyi biliyor sunuz ama..........Haydar dumenin bir sozu geldi aklıma. Anlayan anladi.