• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 900

Cevap: korg pa 900

You tubede pa 900 ile yapılmış bir tane adam gibi video bulabilirmisiniz.yada ce den baska bu aletin tanıtımını yapan duayen bir piyanis varmi.900 e yapilan 3 x usb lerinin tanıtimi neden hep 3 x ile yapiliyor.neden 900 de yuklenip tanıtımı yapilmiyor.3x ten dinleyip alıyorsunuz ayni seti 900 e yukluyorsunuz sonrasi mort.tonlar teneke ritmler ve sesler oyuncak klavye gibi.neyin ne oldugunu sizde cok iyi biliyor sunuz ama..........Haydar dumenin bir sozu geldi aklıma. Anlayan anladi.

3x ini al gel aynı seti pa900 den sana daha iyi sound vericem.

Kafasi karisik olan arkadaşlar. Bakin bir kere daha söylüyorum. Elinizde pa 800 pa 1x pa 2x gibi aletleriniz varsa ve degistirmek istiyorsanız karariniz kesinlikle 3x olsun.aakin sakin aman aman pa 600 pa 900 gibi ara aletlere girmeye calismayin.hic düşünmeyin. Ya elinizdeki aletlerinizin ramini artırın kullanın yaa paranızi biriktirin 3x alin.bosu bosuna oyuncaklara paranizi kaptirip zarar etmeyin.

Senin pa900 kullandığına inanmıyorum :) İşin aleti kötülemek..Boşa zırvalayıp milletin kafasını karıştırma arkadaş...Parası yeten 3x alır yetmeyen 900 alır. Aralarında abartılacak kadar fark yok.

Aralarında abartilacak fark yokmu. Ya ben artik soyleyecek söz bulamıyorum.italyan malı amiral gemisiyle Çinmmali teneke soundlu sekli oyuncaga benzeyen bir çakma aleti bir tutuyorsunuzya hayretler içindeyim. Arkadaşlar siz bu aleti pohpohlayanlara sakın ola kanmayin.bakin cok pisman olursunuz. Kullanın 800 unuzu yada 2x inizi. Değiştirecegim illaki dersiniz 3x alın. Bakin cok pisman olur kafanizi duvarlara vurursunuz.

Cin mali derken bugün bircok firmalar üretimini cin de yapiyor bu demek degilki cin mali iyi degil diye bakin sony veya samsung veyada bircok ünlü isim ürünleri cihazlarini cin de yaptiriyor

Sadece gülüyorum bir yerimle.3x kullananlar eşek mi o zaman.satsinlar italyan mali aletleri o Çin mali oyuncak tenekeyi alsınlar.

ben idda mı ortaya koydum gerisini sen düşün 3x ini al gel sonra bak bakalım kim gülüyor :)

3x in pa900 den artısı yok değil var ama sen pa900 e eq ayarlayamamışsın 3x in eq ından haberin yok heralde maxx audio ayarlamak her yiğidin harcı değil medeli daha iyi dediğine göre org kullanmayı ya sen ilmiyoun ya burdaki insanlar bilmiyor :) can başar a da medeli pa900 den daha iyi de bakalım neresiyle gülecek adam medelinin dante bölümünün ortağı ve donanım yazılım uzmanlığını yapıyor :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

ağzınıza sağlık çok iyi bir cevap..bişey soylemeye gerek yok ..artık bu cevaplardan sonra ,900 u dıyer baska alet lerle kıyaslamak bence yanlış bişey her orgun kendıne ozgu ıyı veya yetersız tarafları olabılır her kes kendı butcesıne göre klawye alıyor, kullanıcılarada yanlış anlatmamak gerekıyor...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bir dönem otomobilleri, elektronik esyalari cok saglam ve uzun omurlu yaptilar, baktilar piyasa dönmüyor, artik herşeyin kisa omurlusunu yaptilarki yenileri satsinlar...biz ureten olmadigimiz için mecburuz bize sunulanlara. Aslinda şu iyi bu kötü yede gerek yok, bazi modelleri abartip göklere çıkarmayada gerek yok diye düşünüyorum. Sonucta aslolan muzisyenlik, saygilar

ben idda mı ortaya koydum gerisini sen düşün 3x ini al gel sonra bak bakalım kim gülüyor :)

3x in pa900 den artısı yok değil var ama sen pa900 e eq ayarlayamamışsın 3x in eq ından haberin yok heralde maxx audio ayarlamak her yiğidin harcı değil medeli daha iyi dediğine göre org kullanmayı ya sen ilmiyoun ya burdaki insanlar bilmiyor :) can başar a da medeli pa900 den daha iyi de bakalım neresiyle gülecek adam medelinin dante bölümünün ortağı ve donanım yazılım uzmanlığını yapıyor :)

Bu yazdiklarini 1 yil kadar sonra sana hatırlacagim.size inanip o oyuncak teneke yi alan insanlar ellerinden zararina cikarip alabilenler 3x e alamayanlar ise pa800 e donus yapmaya başladığında ki bu çoktan başladı kulaklarin yanarken :) vicdanin rahatmi diye soracafin sana dostum. Bak ben alayli müzisyen değilim. Elindeki pa 80 ni satip pa 900 alan v3 bir ay gecmeden o teneke aleti 1200 lira zararina elden cikaran ve muzik dukkanlarinda dolaşıp elindeki parayla tekrar temiz pa 80 arayan (ki bu cok zor) insanlar tanıyorum ben.ve senin gibi pa 900 u methedenlere sabah aksam saygi sevgi sunuyor.........medelli olayina gelince teknolojik acidan medelli daha iyi demedim.dantenin daha tok daha temiz soundu var pa 900 den dedim.maxx audio dan bahsetmişsin pardon bilmiyordum :) ekolayzir ile oynamiyorun bile.zira kemik gibi cam gibi ses aliyorum.sen pa 900 un ekolayziri ile ayar yapmaya devam et.benim fazla zamanim yok :)