• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa300 mü Dante tr mi görüşleriniz nedir arkadaşlar teşekkürler

Cevap: Korg pa300 mü Dante tr mi görüşleriniz nedir arkadaşlar teşekkürler

Hiç uzatmaya gerek yok, korg pa3x.

bütçe sorun değilse bende söyleyim ; ketron audya 5

pa 600 al.. başın ağırmasın korg serisinin ritimlerini ve setlerni okuyor ritim bolluğu ses bolluğu mevcut...sıfırdan kendine haz set yapabilme imkanı artı saunduda kötü değil. aklıma geldide hangi müşterimiz düğün sahibimiz yada mekan sahibimiz milyarlar değerinde aletlerle çalıştığımz için bize yaa saund çok güzel zurna çok güzel bağlama klarnet darbuklar davullar kicler çok güzel diyor bence kimse bizler sadece kendimizi tatmin ediyoruz ve çok paralar verip başkalarını zengin ediyoruz......

.............

Moderatör tarafında düzenlendi:

tesekkurler kiymetli yorumlariniz icin

Dante için arkası sağlam bu doğru, geleceğî parlak bir cihaz buda doğru, aslında dante daha mantıklı geliyor lakin istediklerini yapabilecekmisin üzerinde beklentilerin nedir bunu bir düşün. Uzun vadeli dersen bütçende uygunsa sample atılan korgdan şaşma. Yoksa al sat başkalarını zengin ediyorsun :(

tesekkurler yorumlar icin danteyi eleyecegiz bu durumda zaten bir kac satılık takas gıbı ılan gordum sanırım memnuniyetsizlik var yada alan adapte olamıyor cihaza

Arkadaş bence siz ne istediğinize karar verin öncelikle ve de sonra konu açın ..Konu başlığın pa300 & Dante TR iken aslında pa600 & BK5 olarak düşünmüştüm diyerek tezatlıklık yapıyorsun bu biiirrrrr , ikincisi ise fiyat benim için hiç önemli değil diyerek cebinde paranın bol olduğunu söylüyorsun (ALLAH ÇOK DAHA ZİYADE ETSİN ) o zaman neden burda insanların değerlendirmesini istiyorsun kendine PA3X - AUDYA 5 -YAMAHA TYROS alırsın kafan rahat eder ve de burada klasik org karşılaştırma muhabbetlerine bir yenisini eklememiş olursun.

sn omunal arkadasim sizede tesekkur ederim sanirim devrik cumle kurdum ifade edenedim konu basligi derken aslinda korg pa300 dante bk5 pa600 yani 4 adet klavye icin tavsiye almakti amacim ama baslik cok uzun olur gorulmez diye oyle actim aslinda tezatlik yok.butcede sikinti yok diyede tm nin gonullu bilgili uyelerinden TAVSİYE ALMAK HAKİMMDİR diye dusunuyorum forumada yeni uyeyim dolayisiyla arsivlerden ne nasil okunur bilmiyorum tyros pa3x gibi dusunmemistim esasinda tavsiyen icin tesekkurler,degerlendirme yapan da yapmayanda sagolsun konservatuar liyim 3 ensturuman calarim bilgim var hani set met ivir zivir kimseye muhtac olmam kendim islerim cihazi ona gore cihaz onerirse arkadaslar daha saglikli olur tekrar ilgin icin tesekkur.

sn omunal iiiii ler ve rrrrrr ler cok bol lazim olur cok tuketme.