• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa3x kitlenme sorunu!!!

• Konbuyu başlatan stetra
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 39
  • Görülen : 24K
Cevap: korg pa3x kitlenme sorunu!!!

Bizlerde kullananlara sormaya çalışıyoruz, arada aleti kullanmadan da cevap verenler olabilir. Senin cevabında benim yazdıklarıma da bir atıf vardı o yüzden cevaplama gereği duydum. Para ve iman konusunda çok haklısın, o konulara girmemek lazım.
Neyse uzman kardeşim hakkını helal et, amacım kimseyi kırmak değildi.

helali hoş olsunn..:)

herkese hayırlı geceler güzel hafta sonları dilerim ben kastamonudan bi müzisynim kastamondua ilk 3x kullanan benim ve halen başkada yok aldığımdan buyana sıkıntı yaşamadım rtimler ordan burdan da olsa saund olarak 800 e 10 basıyo kullanmadan almadan 3xi olmayan bence yorum yapmasın alıcaksınız sıkıntınız olduğunda derdinizi söleyin benim şahsi fikrimdir ordan burdan duymalarla olmaz bence ama şu doğru anfide sesler açıken orgu kapattığınızda patlama yapıyo oda benim tahminim ram i bataryalı olduğu için sanırım ama haricinde no problem süper 3x diyorum pa-800 4300 lira pa3x 6700 birini kullanırken klavye basit geliyo ama diğerinde işte tuş bu en ufak örnekle fark buuu kimseyide kırmak şahsi bişiy diildir sadece kullanıcı olarak fikrimi söledim saygılar herkese bol kazançlar

yaa agalar beya mixer kanalı açıkken neyi kapatıp açarsanız pıt çat güm tek yapar niye taktınız bu olayı:)

pa800 le 3x i kıyaslamak çok komik :D pa800 klavyemi 3x in yanında? her iki cihazlada program yaptım.. 3x başka bi yere işe gittiğinde önüme bi pa800 verdiler rezil oldum.. pa3x teki setle aynı set vardı alette.. saund konusunda çok büyük fark var.. yok diyenlerin kulakta sorun var

ben setlerdeki ses sıkıntısında başka bir sıkıntı görmedim önceleri yarı ağırlaştırılmış tuş beni biraz zorladı ama roland g 800 den alışkınım ayrıca set üstüne set yükledim hiçbir açılma sorunu yaşamadım şu bir gerçek ram biraz daha fazla olabilirdi 3x için 61 tuş için konuşuyorum...

alet oturdugu yerde kıtlenmez yannıs bırsey uyguluyorlar veya yukluyorlar aletı tanımıyorlar sonra kıtlendi bozuldu dıyorlar kardesim kıtlensin sorun deyıl formatları var duzelir kolay gelsın alet super

alet oturdugu yerde kıtlenmez yannıs bırsey uyguluyorlar veya yukluyorlar aletı tanımıyorlar sonra kıtlendi bozuldu dıyorlar kardesim kıtlensin sorun deyıl formatları var duzelir kolay gelsın alet super

Merhaba arkadaşlar
bende pa3x kilitlenmesinin nasıl olduuğunu yazayım dedim. sahnede kullanırken alet kilitlendi.
fakat her türlü ses ve ritim değişimi yapabiliyordum sadece tempo devre dışı kalmıştı, bende exit ve ekrandan mixer tuşlarına bastım 8-10 saniye sonra tekrar devreye girdi. benim tahminim şu. ses seçimi yaptığımızda ekranı öylece bırakıyoruz o anda tempo değişikliği yapıyoruz alet tempo ekranını getirmekte zorlanıyor. kısa bir kilitlenme yaşanıyor. benim tavsiyem (naçizane) ses ve ritim değiştirdikten sonra ana mönüye geçin ve hız değiştirirken hız tekerini kullanın. bu da demek oluyorki alette sadece yazılımsal hata var kısa bir zaman sonra bu hatanın giderileceğinden çok eminim. aleti alalı 3 ay oldu kilitlenme 3 kez başıma geldi ve hep aynı hata ile karşılaştım başka bir sorun ile hiç karşılaşmadım. arkadaşlar kilitlenme ile ilgili nasıl bir sorun ile karşılaştığını yazarlarsa konuya yorum getirerek çözüm yolları ararız. saygılar

Korg Pa3x 61 tuşlu olanların fiyatı bi düşse hemen alrım ve Eser ipekel in hazırladığı Mega seti Tavsiye ederim

Merhaba Arkadaşlar bende Korg Pa3x 61 tuşlu klavye var. Evde kulaklıkla müzikleri çalıyorum hiçbir sıkıntı yok.

Miksere giriş yapıyorum. Dip ses oluyor bi uğultu oluyor sesleri açamıyorum.

Neden kaynaklanıyor olabilir.