• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Lütfen Pa 300 tr ile Pa 600Qt hangisini almalaıyım

• Konbuyu başlatan desmon
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 14
  • Görülen : 9K
Cevap: Lütfen Pa 300 tr ile Pa 600Qt hangisini almalaıyım

medeli yi görmedim denemedim hoş korguda denemedim ama bi amatör olarak düğünlerde korgu yakından dinliyorum birazda olsa kulak var ve içimden bir ses korg diyor :) bende pa 600 almaya niyetliyim hernekadar kötüleselerde denemek istiyorum. Saygılar

pa 600 qt bok atan arkadaslar 800 le kıyaslayan arkadaslar bı fazla konusmayın 800 ile arasında dağlar kadar fark var 600 bikere ses kartı daha ileri teknolaji varsa idda eden gelsin buyursun kullanmadan bok atmayın fabrıka çıkısında yapılan ekolayzır ayarlarıyla dınlerseniz teneke gelir gel ben ayarlıyayım sizede 800 mü 600 mü karar verin 600 parasının aleti piyasadaki 800lerin %80ni haşat tamir gormuüş anlıcan leşşş

Bütçenizi zorlayarak alma imkanınız var ise PA - 600 bence en idealidir. İçini açsanız boş kasa çıkar ÇİN üretimidir lakin teknolojik açıdan son sistemdir. Kolay gelsin Saygılarımla,

desmon yeğenim boş ver fazla para harcama gel benim roland bk 5 oru sana 1700 tl ye vereyim kafan ağırmasın ister org çal mp 3 ten usbde ne istesn var al onlarla işini gör her türlü parça var benözel hazırladım düşünürsen 05302853279 ara .

Pa600 u ilk alanlardanim,yeni nesil,islemci cok hizli,set yukle sil 5 dak,altinda olan butun serilerin ritimlerini okur buraya kadar okey,fakat standart bir alet yani onu yok yani buraya kadar,iscilik ve malzeme cok kotu tuseler cok yumusak ve hassas yani umut gibi birine ver 2 hafta dayanmaz,pa900 cok ustun bir alet iscilik , kalite ve tuseleri pa600 gore cok daha iyi.artik piyasada tamir gormemis belki 5-6 sefer el degistirmemis pa800 bulman imkansiz.bulsanda 3-3,5 arasi fiyat cekiyorlar,eger butceni zorlarsan ,belimle sikayetim yok dersen pa2x i siddetle tavsiye ederim hala cok temizleri var piyasada bana gore hala kesfedilmemis ozellikleri var birde 256 n\mb ram takarsin seni yillarca goturur.Tabi son karar senin,ama pa300-600 dante tr kotu degiller ama yeterlide degiller,secim senin...