• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

lutfen yardım edın.. org tavsıyelerınızzz..

Cevap: lutfen yardım edın.. org tavsıyelerınızzz..

türk müzisyenlerinin çin mallarına bakışı ii olmadığından ithalatçılar firmayı uyarıp çin yazılarını kaldırmışlardır.çünkü kime sorsam aleti italyan malı...piyasada çin malı pa800 kalmamış.hepsi italyan malı olmuş ne hikmetse.saygılar....

Doğrudur. Boş ver nasıl olsa fabrikası değilim. Bugün var yarın yok.

Ben orgdan bahsetmeyeceğim arkadaşlar.İletilerinizi okuyorum.Siz müzisyen arkadaşlar Türkiye'nin en seçkin,en fedakar,en duygusal insanlarısınız.İletilerinizi yazarken imla kurallarına dikkat ederseniz,sizden sonraki yeni nesil müzisyenlere ışık tutmuş olacaksınız.İyi çalışmalar.Unutmayınız ki sahnede konuşulan güzel,akıcı Türkçe, sanat değerinizi kat kat arttıracaktır.

acıklamalkar ıcın tesekkurler abı ama sole bısı var ustalar pa 800 un uretımı bıttı ne yazıkkı... ıkı sekılde dısarıdan gelıo bunlar bırı ıtalyadan dıgerı denız yolu ıle.. ıtalyan olanın kutuda bıle ıtaly yazıo bende deneyıp bı bakacagfım yan yana koyup saolun..

abi helal olsun.benim sana tavsiyem roland e 40...böyle konuya cevap bu olur

bişri kardes neden bole bı tavsıye yaptın bılmek ısterım gercekten kara veremedım hala eger bı bıldıgınız varsa paylasın bos yere heba olmasın paramız yazık olur.. tesekkur ederım.

Arkadaşim git bi korg bayisine kapat gözünü al.. Pa 800 ü zevkler ve rengler farklidir klavyeyi kullanacak olan sensin sonuçta hadi kolay gele saygilarimla piyanist can

vay be bu çin malları neymiş... ben rolandcıyım ama korgun kalitesi ortada...özellikle sample özelliği ve bol bol set,nevalesiyle korg pa800 piyasada tutulan bir org.ben de pa800lerde sorunlar olduğunu duydum diyeceğim o ki her güzelin bir kusuru varmış...

mehmet kardeşim bişri yi kişkişi dinleme git bir mağazaya sonuçta para verip alacaksın ben sana ketron derim haz almasın öbürü tyros der işine gelmez diğeri korg der belki yorar bence git mağazaya 3000 ila 4500 tl arasındaki orgları tek tek test et klavyesi hangisi hoşuna gider sampleleleri hangisi seni doyurur özelliklerini öğren kafana yatanı al derim ama 4000 tl bütçe ile tyros2 alınabilir 3000 3400tl arası korg pa1x alınabilir 4500 tl ye pa2x alınabilir hatta biraz borca girersen ordan burdan 6000tl civarına tyros3 alabilirsin 6800tl ye audya5 alabilirsin bu saydıklarımın içinde en düşük model pa1x ama işini fazlası ile görebilir yada triton trinity m3 gibi sinti aletleride düşünebilirsin umarım sorularına cevap olmuşumdur saygılar

cok tesekkur edrım saygılar sunarım ustalar... umarım hayırlısı olur bende org calmayı gelıstırdıkce burada sızlerle paylasır dostlugumuzu arkadaslıgımızı paylasımımızı gelıstırırız.. saygılar..