• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Lütfen yardımlarınızı bekliyorum

• Konbuyu başlatan casty
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 1
  • Görülen : 890

casty

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 800
öncelikle tüm müzisyen arkadaşlara selamlarımı söğluyorum.ben gecen hafta pa 800 aldım fakat tam aleti bilmiyorum sizlerin yardımlarınızla aleti inşşlah çözmeye çalısırım.sorum su başka bir setten loop sesi alıp( keman ve klarnet) kendi kullanığım setime atabilirmiyim mümkünmüdür.bu konuda anlaşılır sekilde anlatacak olan müzisyen arkadaşlarıma duacı olurum.sizlerin sayesinde bende kendimce birseyler yapmak istiyorum yardımlarınızı lütfen eksik etmeyiniz.allah emanet olun...

Cevap: Lütfen yardımlarınızı bekliyorum

selam akranım; öncelikle kandiliniz mübarek olsun ,sesleri atabilmen için ilk önce setteki pcg lerin uyuşması lazım, eğer pcg dosyaları uyuşmazsa sesler de loplarda çalmaz, var gösterir ama çalmaz .aynı sette kullanmak istiyorsan pcg leri o sete eğer ritimleri tek tek atmak istiyorsan ritimin kitlerine bakıp kitleri ile user dk ya atman gerekir ... kolay gelsin .saygılar...