• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Lütfen yardimlarinizi bekliyorum.

piyanist.alp

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa800
arkdaşlar pa80 sorum olacak sizlere cevo 16 mg bakupunu yüklemek istedim.. 11 tane disketi hazırladım bütün bakupları hazır hale getirdim.ama alete yüklemek istediğimde 1 den 5 kadar dewam hatasız sürüyor yanlız 5 de hata veriyor SOME FİLES MİSSİNG die hata yazısı çıkıyor disket sağlam çalışıyor. yanlız bu sırada hiç bir ses yada set kalmadı. sizlerden yardımlarınızı bekliyorum ne yapmam gerekir. cvp bekliyorum. tşklr

Cevap: Lütfen yardimlarinizi bekliyorum.

başka bir backup deneyiniz... disket sağlam diyorsanız sorunlu dataları yüklemeye çalışıyorsunuz .. disketle yükle meyöntemi hep sorun çıkarır. laptop ile yükleme yapmayıda deneyebilirsiniz.

arkdaşlar pa80 sorum olacak sizlere cevo 16 mg bakupunu yüklemek istedim.. 11 tane disketi hazırladım bütün bakupları hazır hale getirdim.ama alete yüklemek istediğimde 1 den 5 kadar dewam hatasız sürüyor yanlız 5 de hata veriyor SOME FİLES MİSSİNG die hata yazısı çıkıyor disket sağlam çalışıyor. yanlız bu sırada hiç bir ses yada set kalmadı. sizlerden yardımlarınızı bekliyorum ne yapmam gerekir. cvp bekliyorum. tşklr

hocam değişik disketle deneyin,,bazı disketlerde bozuk görünmüyo ama cihaz okuyamıyo,,

1,,ilk önce orgu tamamen sıfırlayın,kartı silin,,
2 pa 80 format atın,,
3.sonra hiç kullanılmamış disketlere bakupları yükleyin
4,,bakupları tek tek yükleyin,
5,karta uygun seti yükleyin,
6 rtmleri yükleyin,,
bunları sırasıyla yapın,,yüklemede sorun çıkarsa ya sizdeki bakuplarda sorun var yada sağlam disketle deneyin,,olmazsa herhangi birinden ayarlaya bilirsen başka bakup bulup yeniden dene bazı bakuplarda sorun cıkıyo boş cıkıyo,,kolay gelsın

yardımlarınız için tşkr ederim.. ;) arkadaşlar. ilk defa bir backup yüklmiş oldum.. :D sizlerin sayesinde herkes hakkını helal etsin. varsa benim hakkım helal olsun. :)