• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

moderatör ZAFER 1983 e çok teşekkürler

• Konbuyu başlatan exr46
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 2K

exr46

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
roland exr 46
arkadaşlar 2 gündür kafayı yiyordum,pa800 e format atayım dedim,neyse format atarken ekran dokunmatik ayarını yanlış yaptım,ekranın dokunmatiğini karıştırdım,ekranda dokunmatik diye bişey kalmadı,sesin olduğu yere dokunuyorum başka bişey çıkıyo veya dokunmatik çalışmıyordu,saolsun aklıma zafer abim geldi,zaten burada yakınız,hemen telefon edip durumu anlattım,orgu al gel bakalım dedi,kısa keseyim orgu getirdim,allem etti gullem etti orgu düzeltti,ekran çalışmadığı için formatta atamadık ama zorda olsa format atmayı başardı,allah ondan razı olsun beni büyük dertten kurtardı, sitede moderatör olan ZAFER 1983 abime çok teşekkür ediyorum gerçekten bana bu zamana kadar çok yardımları oldu,çok destek çıktı bana,
orgların özelliklerini çok iyi kullanan biri gerçekten,bilgisayarla fazla haşır neşir değilim,kullanmayı bile doğru düzgün bilmem iki üç ayda bir siteye takılırım,özellikle konu açıp teşekkür etmek istedim,çünkü beni büyük dertden kurtardı şu an oyun havası oynuyorum sevinçten,herkese hayırlı işler bol kazançlar

Cevap: moderatör ZAFER 1983 e çok teşekkürler

Zafer hoca bitanedir.Affına sığınarak söylüyorum orgla ilgili sorunlarda müzsiyenin Güzin ablası gibidir. ;)

az once yamahacilar dr.salim le batuhun hakkini nasil odiyecek diyordum,korgcularda zafer kardesimin hakkini nasil odiyecek.basarilariniz daim olsun,iyiki varsiniz..

bencede zafer arkadaşımız sitemiz için çok değerli.kıymetini bilmek gerekir. iyiki varsın zafer.böyle bir konu açıp vesile olduğun için teşekkürler exr46.

bildiklerini, bilmeyenlerden esirgemeyen arkadaşlarımız her zaman teşekkürü hakediyorlar

zafer arkadasimiz gercekten cok yardimsever bir kisidir banada yardimi dokundu ona sonsuz tesekkurlerimi sunarim iyiki varsin :)

benim için yazmış olduğunuz güzel sözler için hepinize ayrı ayrı teşekkürler arkadaşlar,

benim için birine faydalı olabilmek çok güzel şeydir,
bende büyük abilerden arkadaşlardan ustalardan öğrendim,biliyorsam yardımımı hiçbir zaman esirgemem,

saygılar sevgiler