• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Nasıl bir tesisat?

Cevap: Nasıl bir tesisat?

bak kardasim sana en guzel tesisatı yazıyorum

4 adet p audio e15 800watt kolonlar 2 inc tizler iclerinde
1 adet behringer ep4000
1 adet yamaha mg 16/6 mikser

sen bunları al bildigin her kolonun yanına koy basmazsa yuzume tukur ozelden msj atarsan daha ayrıntılı bilgi verebilirim
Teşekkür ederim power ve mixer fiyatları cazip kolonları tam anlayamadım. Bunlar hazır satılıyor mu yok sa alıp biz mi topluyoruz? Eğer öyleyse bi tanesi kaça çıkar?

dreamsong her zamanki gibi doğru demiş... ustam bak şimdi burda yazılan herşeyi unut beni dinle 4 tane servo 153 3 yollu hoparlör alacaksın bunlar 500wat rms değerdedir parçası boldur ikinci elleri çok temizse 4 tanesi 3000tl eder en fazla... 1 tane deck mikser alacaksın dynacord olmasa da olur... bir tane 4 ohmda en az 1000wat çalışan bir power alacaksın (orta kalite) temizi 1000tl eder en fazla... eğer durumun müsade ederse 2 tanede subbas al derim sana power en az 700wat rms olsun... bir tanede bu subbasları besleyecek power 1000tl de o 500tl ye bir mikser 2x15 band bir grafik ekolayzır 200tl bir tanede sonic maximizer 300tl... bir tanede analog aktif crossower 150tl...

4 tane servo153 3 yollu___ 3000tl
2 tane 700wat rms 18" subbas___1500tl
2 tane power (orta kalite)___2000tl
1 equlaizer___250tl
1 deck mikser___500tl
1 tane aktif crossower___200tl
1 tane sonicmaximizer___300tl
kabloları___300tl

toplamda en fazla 8000tl eder hadi 2 tanede aktif monitör al 10.000 eder... bu paraya ikinci el temiz açık hava da senin işini fazlasıyla görecek bir sistem doğru kullandığın zaman...

aktif hoparlörlerle iş olmaz çoğu sahne monitörüdür onlar... rcf pro 6001 serisi var ama tanesi 6000tl en az...
sen pasif hoparlörlerden şaşma...

kolay gelsin acele etme ve herkesin sözünede kanma... çünkü anladığım kadarı ile ses sistemleri hakkında çok fazla şey bilmiyorsun...

Yorum yazıp katkıda bulunan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Amaç tecrübelerinizden yararlanmak paylaşımlarınız çok eğitici oldu. Bu konuları İstanbuldan bir büyüğümle de konuştuk üç aşağı beş yukarı aynı düşüncede. Kararım netleşti. Tekrar teşekkürler...

kardşm sn arasana o numrayı dukkancı bu adam

Kimse kusura bakmasın bu mesaja müdahale ederim ben...

Konuyu açan arkadaşı niçin sıkıştırıyorsunuz?

Yazdığınızı tekrar okuyun sonra yan tarafta bir konuyu açan arkadaşın yaş hanesine bakın birde kendi yaş hanenize bakın.

Dükkancı olunca ne oluyor?

Ben dükkancı değilim ama istesem piyasadaki tüm dükkancıların verdikleri fiyatın altında cihaz alırım, alıyorumda...

Sadece nereye nasıl bakmam gerektiğini biliyorum, merak etmeyin bunu zaten herkes yapıyor, kimse parasını sokakta bulmuyor, 6-8 bin lira büyük para (en azından bizler için) kim olursa olsun bu parayı verip en iyi biçimde parasının karşılığını almak isteyecektir herkes...

Kimse kusura bakmasın bu mesaja müdahale ederim ben...

Konuyu açan arkadaşı niçin sıkıştırıyorsunuz?

Yazdığınızı tekrar okuyun sonra yan tarafta bir konuyu açan arkadaşın yaş hanesine bakın birde kendi yaş hanenize bakın.

Dükkancı olunca ne oluyor?

Ben dükkancı değilim ama istesem piyasadaki tüm dükkancıların verdikleri fiyatın altında cihaz alırım, alıyorumda...

Sadece nereye nasıl bakmam gerektiğini biliyorum, merak etmeyin bunu zaten herkes yapıyor, kimse parasını sokakta bulmuyor, 6-8 bin lira büyük para (en azından bizler için) kim olursa olsun bu parayı verip en iyi biçimde parasının karşılığını almak isteyecektir herkes...

yaşa bravo dreamsong böyle olmalı

bn kotu bışe demedm ayrıca malzemelerı bızm kadar ucuz almıyosundur dukkancıyz derken satıcı deglz organızasyon cuyuz ece muzık yamaha ve dıgerlerı bızi tanır maxı muzık dedm mi

bn kotu bışe demedm ayrıca malzemelerı bızm kadar ucuz almıyosundur dukkancıyz derken satıcı deglz organızasyon cuyuz ece muzık yamaha ve dıgerlerı bızi tanır maxı muzık dedm mi

Canım kardeşim müzik camiasında senden bir yaş büyüğüne bile "abi" denir biz böyle öğrendik.

Yazdığın mesaja bir bak...

Dükkancı olayında sorun yok, zaten mesajın görülüyor isteyen, ihtiyacı olan sana mesaj atar işini halleder. İyi forumlar, kolay gelsin...

Teşekkür ederim power ve mixer fiyatları cazip kolonları tam anlayamadım. Bunlar hazır satılıyor mu yok sa alıp biz mi topluyoruz? Eğer öyleyse bi tanesi kaça çıkar?

yamaha mg16/6 cx kapalı kutu 1500 tl
behringer ep4000 kapalı kutu 1100 tl
kolonlar p audio e15w serisi pro kabinler sıfır urunler adet fiyatı 800 tl

kabinler hazır tak kullan