• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Neden A2000 leri herkez satmaya çalışıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

necatiavcı

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa600 Qt
sevgili arkadaşlar son günlerde dikkatimi baya çekmeye başladı satlık ilanlarında
a2000 çoğalmaya başladı herkez sanki a2000 leri elinden çıkarmaya çalışıyor
hemde 2500 tl gibi plus çipli emo usbli 3000 tl gibi düşük paralara veriyolar ne oluyor ben aslında tahmin ediyorum ama yamahadan yıllardır vazgeçemiyorum
yamahaya sanki sahip çıkan yok gibi roland bk 5 çıkarttı arkasında ritim desteyi
devam ediyor hem herkesin kullana bileceyi türden biz aylarca emo usb bekledik sonuç 40 adet ritim güncellemer severek ayrılalım bir yanlış kaç dogru abi biz midiyi ne yapalım biz kendimiz çalıyoruz bu şarkıları noluyoruz yaa org kullanıcıları kaç kişi düyüncü kaç kişi programcı diye konu açsak
yüzde seksen düyüncü çıkar bol bol oyun havası ritimleri lazım arkadaşlar çiftetelliler 2/4 ler misket ler halaylar lar oryentallar darbuka soloları nerde bu ritimler hepsinden birer adet var tamam bittimi şimdi birileri çıkıp belki otur kendin yaz diyecektir kendim yazsam usb ye neden yüz elli euro vereyimki
hergün güncellemelere giriyorum boş hiç birşey yok ben yıllardır yamaha kullanıyorum yıllardır yamaha geride kalıyor artık yeter kimse bu işi babasının hayrına yapmıyor bir emek veren varsa karşılıgını alıyor plus u para vermedenmi takıyorlar yoksa usb yi para almadanmı dağıtıyorlar buna göre herkez yaptığı işin hakkını vermek zorunda ben buradan emoya sesleniyorum herkez aylarca emonun çıkaracagın usb yi bekledi çıktıgında terettüt etmeden aldı sizde biraz tempoyu yükseltin elden çıkarmaların önüne geçin emrah kardeşim bekliyoruz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Neden A2000 leri herkez satmaya çalışıyor

Burası demo bölümü.

A2000'lerin niye elden çıkarıldığına dair elle tutulur somut bir bilgi alırsanız ne yapacaksınız?Meclise soru önergesi mi vereceksiniz?Savcılığa suç duyurusunda mı bulunacaksınız?İnsanların A2000'lerini ellerinden niçin çıkardığının bilimsel, istatiksel anlamı olan sonuçlarını hangi verilerle elde etmeyi umuyorsunuz?

Forumu hiç takip etmediğiniz belli oluyor bu ve benzeri konular hakkında günlerdir (aslında yıllardır) aynı sohbet dönüyor.Eyvallah dolmuşsunuz belliki, sıkıntılarınız var.Burası yardımlaşma forumu bu konuda nasıl bir yardım bekliyorsunuz?

kimisi maddi ihtiyaçtan satıyor kimisi sezon sonu diye.. bi çok neden var satmak için, pa3x lerde satılıyor sürekli,

hocam kullanıcı olarak haklı tepkilerini yazmışsın lakin: bir usb den mucize beklemeyin derim. ben pa80 kullanıyorum sağlam bir 2/4le hem programda hemde düğünde çoşturuyorum sağlam bir 4/4le de aynı sağlam bir 9/8 le aynı.... anlatabildimmi yani 100 tane ritime gerek yok bu kadar ritimi hangi platformda kullanacaksınki? 40 tane ritim diyorsun ben bu ritimlerin hepsini dinledim ve çok başarılı bence yani bunlardan sağlam birer tane olsun düğün dediğin nedirki 5 ritimle düğün biter kalan 35 taneside programa yeter :) biraz daha sabır edin derim. ayrıca para karlışığıda olsa verilen emeğe saygı duymak lazım adam bu usb yi yapmasaydı sen ozaman görecektin ikinci el a2000leri :) saygılar

hocam kullanıcı olarak haklı tepkilerini yazmışsın lakin: bir usb den mucize beklemeyin derim. ben pa80 kullanıyorum sağlam bir 2/4le hem programda hemde düğünde çoşturuyorum sağlam bir 4/4le de aynı sağlam bir 9/8 le aynı.... anlatabildimmi yani 100 tane ritime gerek yok bu kadar ritimi hangi platformda kullanacaksınki? 40 tane ritim diyorsun ben bu ritimlerin hepsini dinledim ve çok başarılı bence yani bunlardan sağlam birer tane olsun düğün dediğin nedirki 5 ritimle düğün biter kalan 35 taneside programa yeter :) biraz daha sabır edin derim. ayrıca para karlışığıda olsa verilen emeğe saygı duymak lazım adam bu usb yi yapmasaydı sen ozaman görecektin ikinci el a2000leri :) saygılar

hocam usb nin veya plus kalitesine sözüm yok sizin gibi düşünüyorum dört adet ritimle düyün biter hatta on adet ritimle programda biter düyünde biter sizin tarzınız bana göre farklıdır benim tarzım diyerlerine göre farklıdır yani herkesin her yörenin kendine özgü tarzları vardır benim tepkim düyün programı yapan arkadaşlar için farklı seçeneklerin olmayışıdır yani bir tek ritime baglı kalıyoruz örnek programcı için usb de duble yetersiz farklı seçeneklerin olması lazım 9/8 tsm hiç yok bir bahar akşamı desem ne yapalım taylan 9/8 lemi çalalım beni lütfen kimse yanlış anlamasın benim gibi bir çok arkadaş a2000 ni bir umutla aldı kimi borç edinip aldı kimi para biriktirip aldı kimi çihazını satıp aldı yok pahasına satılmasına gönlüm razı olmadı belkide tepkim bundan olsa gerek

Aynı gereksiz konuyu "lost__92" de açtı oradan devam edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...