• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700 plus 9 ritim:)gule gule kullanın26.04.13

mehmet01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 v2 plus xd9plus korg pa500tr
üstadlar yabancı rıtımler gozden kacmıs olabılır bu rıtımler zamanın en gozde sarkılarıydı kullanacagınıza emınım . gelelım sımdı kendı rıtımlerıme ..

taylan g.bolu rıtmınde alt yapı aynı acc lerı farklı rıtımlerden aldım roman show oldu side kick ve synth rıtmı ...

yanbaglama rıtmını sıfırdan yazdım ben kendım kullanıorm sadece bass kısmını baska rıtımnden aldım

hastane onundde ve uzun hava gozunden kaccmıs olabılır v1 dosyasından aldım ve gayet guzel calısıor

4-4 olan rıtım ısın fesuphanallah rıtmı rıtmın acclerı v1 den aldım ama dıyebılırımkı bu kadr guzel fesuphannal rıtmı yok rıtmın kıtlerı bozuktu baska rıtımedn alarak ben degıstırdım ve ıntro 3 kısmını ben sıfırdan yazdım o kanal yoktu yalnız scale tune tusuna basın style kutucunu ısaretleyın ve D yani mi ve si ye koma verın rıtım oyle duzgun calısıor denemenızı sıddetle tavsıye ederım

ustadlar tek beklentım yorum yapın rıtımlere ozellıkle eksıklerımı soyleyın kı kapatalım o eksıklerı allah razı olsun demenız yeterlı .... hayırlı calısmalar :)

Ekli dosyalar

• yenı rıtılerım.rar
    91 KB · Görülen: 259
Cevap: or700 plus 9 ritim:)gule gule kullanın26.04.13

Üstad çok teşekkür ederim ritimler için...Emegine sağlık deneyince tekrar yorum yaparım...

eline emeğine klavyene sağlık or700 sizler sayesinde yeniden hayat buluyor

teşekkürler

Tesekkürler Mehmet

mehmet kardesm or700 e verdıgın emekler cok mukemmle hakkın odenmez cok tesekkurler bende zamanında senın nımetlerınden cok faydalandım D: