• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

!!......oR700 plus TEMMUZ güncellemesi BUYRUN......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: !!......oR700 plus TEMMUZ güncellemesi BUYRUN......

sağol salim abi senin ramazan ayın mübarek olsun.

herkesin ramazan ayı mübarek olsun

ertert arkadasıma katılıyorum bu guncelleme olayı artık kabak tadı vermeye basladı kusura bakmayın ama öyle tamam 20 si olmaz 30 olur bılemedın ayın 1 ama guncellemeler gıttıkce azalıyor önemını yıtırıyor sankı unutmayalım ki nevalesı rıtım ve ses sıkıntısı olmayan alet tutulur hem bu aykı guncelleme olmamıs bılmıyorum benım hıc ısıme yaramadı işine yarayan arkadas cıkar belkı yetısmedıyse hıc yapma gec olsun temız olsun
ınsan yapamayacagı sözler vermemeli yerine getırmesi güc oluyor
kimse darılmasın kımasın acı ama gercek bu bu işle ugrasan arkadaslar tyros serısıne ugrasmaktan or700 v2 plus'a yetişemediler

saygılar.

ertert arkadasıma katılıyorum bu guncelleme olayı artık kabak tadı vermeye basladı kusura bakmayın ama öyle tamam 20 si olmaz 30 olur bılemedın ayın 1 ama guncellemeler gıttıkce azalıyor önemını yıtırıyor sankı unutmayalım ki nevalesı rıtım ve ses sıkıntısı olmayan alet tutulur hem bu aykı guncelleme olmamıs bılmıyorum benım hıc ısıme yaramadı işine yarayan arkadas cıkar belkı yetısmedıyse hıc yapma gec olsun temız olsun
ınsan yapamayacagı sözler vermemeli yerine getırmesi güc oluyor
kimse darılmasın kımasın acı ama gercek bu bu işle ugrasan arkadaslar tyros serısıne ugrasmaktan or700 v2 plus'a yetişemediler

saygılar.

abicim yetişmeyen ritimler benim kendi şahsi ritimlerim.

Yetişenleri yaynladık işine yarar yaramaz o ayrı konu.

Bu ritilmer çok daha öncedne bitmişti. istesem parça parça da yayınlardım bekledim ilk boş vaktimde hepsini birlikte sunacaktım. Baktım işler çok ilk biten ritimleri yayınladım.

Kısacası yayınlanan ritimler aceleye gelen ritilmer deil.

Çok kabak tadı verdiyse ESY 'ye müracaat.

Bence bu ritimler ücretli olsun beğenen parasını verip alsın hem kimse sitem yapmaz hem daha kaliteli ritimler ortaya çıkar sayısıda çok olur ne dersiniz

Bence bu ritimler ücretli olsun beğenen parasını verip alsın hem kimse sitem yapmaz hem daha kaliteli ritimler ortaya çıkar sayısıda çok olur ne dersiniz

aslında problem ücretli ya da ücretsiz olması değil. Herşeyden önce boş kafa, bol vakit ve istek.

Şimdi korgla kıyaslayalım Kaç korg kullancısı var atıyorum 10.000 bunun 5000 i orgunu tanıyor. Ben, müşterilerimden biliyorum adamlar en azından beğendiği ritimlerin varyasyonlarını ataklarını bir araya topluyor kendi setupını oluşturuyor. Sonra bunu paylaşıyor, bir başkası başka bir kombinasyon oluşturuyor aynı seti biraz daha makyajlıyor o da paylaşıyor .... bu olay böyle gidiyor.

Örneğin korg serisinde yapılmış 50 ham set varsa, bu setlerden türetilmiş belki 50.000 tanede set var. Bu nasıl oluyor? Çünkü kullanan adam hiç olmazsa istediğini biliyor istediğine kendi çabalarınca ulaşmaya çalışıyor.

Şimdi Yamahaya bakalım.

Kaç kişi var?

Emo batuh salim orhan ramazan...

Emo ne yapar? o ete süte karışmaz kendi parasına bakar.
Batuh ne yapar? başında yamaha ile ilgil çok iş vardır onları yetiştirmek zorundadır. Aynı zamanda kendi programları vardır bir yandan onlarla uğraşır, kendisi aynı projede olduğu için de projeye ait çalışmalarını araya sıkıştırır.

Ramazan ve Orhan ne yapar? Onlar (gönüllü olarak) pek uğraşmaz farklı düşünceleri amaçları ya da işleri vardır.

Salim ne yapar? Salim sabahtan akşama tamirlerini yapar, konser seslendirmelerine gider, eve gecenin bi yarısı gelir ama uyumaz oturur orgun başına ne yapılsa kârdır deyip ne gerekiyosa yapmaya çalışır, sonra yorgunluktan uyuya kalır o iş yarım kalır, ertesi günü başka işler çıkar yine bakamaz işleri aksar durur, ama ne olursa olsun bi şekilde o görev yerine getirilmeye çalışır, sonra tam performanslı bir gelişim sağlayamıyoz nevaleler damla damla geliyor die insnaları da nevaleler hazırlamak için yolar gösterir yazılar yazar videolar çeker.

Ama insanlar ne yapar? hiç bişi yapılmıyomuş gibi kabak tadı alırlar.

En azından birileri daha önceden yapılmışları eklese çıkarta toplasa bölse, sıfır nevalaler hazırlanırken piyasayı canlı tutsa sonra bu yapılanlar bi başlakarına da ilham olsa sirkülasyon devam etse...

Eskiden bu düşüncede bu çabada aiblerimiz çoktu herşey güllük gülistanlıktı.

Ama şimdi herkes oturduğu yerden ahkam kesiyor.

Sıfır güncel datalar yapılacak yapılıyor yapılmıyor deil.

ama gözünüzü seveyim koca türkiyede 2 kişiyiz ve sezon açık.

Şimdi herkesin para kazanma zamanı...

ha diyecekler ki e biz de para kazanacaz orgları plus yaptırdık düğnümüz programımız var dicekler.

e şöyle düşünecek olursak 100 extreme ritmi + 100 v2 güncellemeleri + 50 beta det + 50 fuat set + 130 küşür orgun preset rtimi ortalama 430 ritim yapar. Şimdi 430 ritimden hiç mi alternatifi yok kimsenin?

ya da 430 ritimden hiç alternatif çıkaracak kapasite birakmadık mı kimsede?

daha ne anlatayım daha ne diyim bilmiyorum.

(profesor abim yazına alıntıyla cevapladım ama şahsına bir sitemimi yok belirmek istedim)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu arada ücretli çalışmalar da ypatık ve sonucu gördük abicim. Bu saatren sonra ücretli set özelikle or700de çok zor.

ha başımıza geleni bilmeyenler için anlatayım.

bi set yaptık fuatla 100 lira fiyat biçtik her ritimden kişi başı 50 lira kazanır harçlığımızı çıkarırız dedik.

3-5 set sattık... Sonra bi baktık aaaaa bizim set el atından 50 liraya pazarlanıyor...
Hatta isanbul müzik dükkanları çatır çatır setlerimizi satmış ta haberimiz yokmuş.

Salim eksik birşey var..
Batuh ne yapar ? Yaşar Yağmur'un Albüm hazırlığı içinde,albümünü yapmakta ; uyumaz sadece albümle ilgilenir..
:D

Salim eksik birşey var..
Batuh ne yapar ? Yaşar Yağmur'un Albüm hazırlığı içinde,albümünü yapmakta ; uyumaz sadece albümle ilgilenir..
:D

heh bu kadar yakın arkadaş olduğumuz halde bunu bile daha yeni öğreniyorum :) görüşemiyoz ne zamandır yoğunluktan iyisin inşallah?

heh bu kadar yakın arkadaş olduğumuz halde bunu bile daha yeni öğreniyorum :) görüşemiyoz ne zamandır yoğunluktan iyisin inşallah?

Eyvallah Kardeşim..
Ass baro yaa güncelleme çıkmış, yoğunluktan şimdi görme fırsatım oldu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...