• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

!!......oR700 plus TEMMUZ güncellemesi BUYRUN......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: !!......oR700 plus TEMMUZ güncellemesi BUYRUN......

heh bu kadar yakın arkadaş olduğumuz halde bunu bile daha yeni öğreniyorum :) görüşemiyoz ne zamandır yoğunluktan iyisin inşallah?

Eyvallah Kardeşim..
Ass baro yaa güncelleme çıkmış, yoğunluktan şimdi görme fırsatım oldu..

Güncellemeyi indirip, baktım veee

Neden güncellemeler eskisi gibi değil ? Açıkcası bu orgu aldığıma pişman oldum !.. Eski özeni neden göstermiyorsunuz ? Eksik ritmler var dediniz ama benim isteklerim neden yapılmıyor ?.. O kadar siteye girip istekte bulundum ama hiç biri yapılmadı, sözünüzü tutmuyorsunuz !..
Buradan Can Başar'a sesleniyorum, Emeğe saygımız var ama güncellemeler başka tat vermeye başladı..

:D:mad::p:confused::eek:;):):(:rolleyes::cool::eek:

zaten bu guncellemeden rıtım yazan arkadaslar azda olsa emegını alıyorlar
yoksakı yamaha kımseye bosyere org hedıye etmez demekki karsılıgı alınıyoo
bastan dedıgım gıbı rıtım ve seslerı bol olan nevale sıkıntısı yasanmayan alet alınır tutulur
neden korg bu kadar tutuldu neden bu kadar alırkende satarkende kıymetlı sanıyosunuz
biz yamahacılar 3000 tl aldıgımız orgları kaca satcaz söylermısınız
biz alette olmayan eksık rıtımler eksık regler istıyoruz
dost acı söyler
saygılar

zaten bu guncellemeden rıtım yazan arkadaslar azda olsa emegını alıyorlar
yoksakı yamaha kımseye bosyere org hedıye etmez demekki karsılıgı alınıyoo
bastan dedıgım gıbı rıtım ve seslerı bol olan nevale sıkıntısı yasanmayan alet alınır tutulur
neden korg bu kadar tutuldu neden bu kadar alırkende satarkende kıymetlı sanıyosunuz
biz yamahacılar 3000 tl aldıgımız orgları kaca satcaz söylermısınız
biz alette olmayan eksık rıtımler eksık regler istıyoruz
dost acı söyler
saygılar

Sana aldığımız emeği söyleyim mi ?

''Dost acı söyler'' kelimesinden başka hiç birşey değil !..

Ben Salim ile olan bu durumumuza üzülüyorum..

Kimse size 3000tl lik orgu alıp ''Kaça satcaz'' gibi bir yaklaşımla baş başa kalmanızı söylemedi.. Bende bu alete para verdim ve bende siz neye sahipseniz aynı şeylere sahip oldum..
ama hiç bir düğünde zorluk çekmedim.. Çektiğim tek zorluk kendi beceriksizliğim oldu..
Herkes birşeyler istiyor ama oturduğu yerden !..

Görüyorum bakıyorum dinliyorum ve yaklaşık olarak 2-3 aydır foruma pek katılmadım yani izleyici oldum..
ve ''insan'' olan varlık kendini tekrar kanıtladı :
-Doyumsuz , Emeğe saygım var deyip saygısızlığın en iyisini yapan , Yetinmeyi bilmeyen..

Bu arada söylediklerime pek alınmayın ama DOST ACI SÖYLER ;)

Saygılar..

batuh duydun mu güncellemelerin karşılğıında org vermişler :D

bu kadar zorsa guncelleme yapmak zorluklar ıcınde yerıne getırıyorsanız vaktınız yoksa baska proje ve dusuncelerınız varsa yapmayın arkadaslar kımsede bos yere umutlanmasın bukadar gerılmesın kımse.ne bız bu kadar sıtem edelım nede sız bızde oturup cekılıp bır koseye bekleyen insanlar degılız tabıkı rıtımlerde oynama edıtleme bolme parcalama yaptık fakat söz konusu o degıl yapılacaksa verılsıyse vaat edıldıyse yerınde ve sevıyelı bır bıcımde yapılsın ama bu iş sankı öel ıstek verıyomus gıbı özel yaptırıyormus gıbı bır hal aldı yapamıyorsanız yapamıyoruz dfeyın ESY basvurun ona gıdın gıbı kelımeler kullanmayın 3 karpuz bır koltuga sıgmaz sıgarsa bölee olur kımsenın kımseyle bır alıp veremedıgı yok en basta benım
bın pişmanım yamahaya gonul verdıgıme bin pişmanım aldıgıma
bıdahada yazmıyorum bu son olsun

bu arada salım soylermısın yamaha kac tane org verdı sana kac tanesını sattın bır kere acın gozlerınızı gercekcı olun burda tartısma degıl uygun bır cozum bulmaya ve eksıklerın gıderılmesıne calısıyoruz oysakı sız gırgıra alıp dalga gecıyorsunuz yazık cok yazık

yamahayı ara abicim kaç tane org vermiş bir öğren bakalım.

sonra sonucu da gel buraya yaz. Bakalım bugüne kadar yaptıklarımın karşılığında ne kazanmışım bilsin herkes. Çok uzağa bile gitme. Ara Can abiyi sor bakalım kaç tane ne almışım. buraya yaz ben de tek tek hesabını vereyim.

bak adam gibi 3 tane mesaj yazdım abicm. Ne neden dolayı nasıl oluyor diye. ama sen kaile almıyorsn hala laf ebeliğindesin.

bu saaten sonra neden ciddiye alayım ki elbet dalgaya vuracam.

keşke benmde or700 v2 plusum olsada bende günçelleştirme yapsam :D inşşalh olur.

madem alet yeterli o zaman güncellemeye ne hacet var:)
polemik ararsak cok ama bir gercek var ilk günkü güncellemeler ile şimdikiler arasında fark var, ama benim 18 liğimle 33 üm arasındada fark var, biraz daha tecrübeliyim ama hala yakışıklıyım:)

bu arada salım soylermısın yamaha kac tane org verdı sana kac tanesını sattın bır kere acın gozlerınızı gercekcı olun burda tartısma degıl uygun bır cozum bulmaya ve eksıklerın gıderılmesıne calısıyoruz oysakı sız gırgıra alıp dalga gecıyorsunuz yazık cok yazık

Yazık... Neye yazık biliyomusun senin gibi düşünen sitede onlarca adam var.Sen ve senin gibi önüne konulanla yetinmeyen insanlar işte buna yazık.Yamahadan kaç org aldınız dediğin adamları ben 2006 dan beri tanıyorum hemde yakından tanıyorum kardeşim gibiler neler yaşadıklarını bilipte sessiz kalamam.Evet bi söz verildi güncelleme yapılacak dendi söz verenide tanıyorum verdiği sözü fazlasıyla yerine getireceğini biliyorum.Şimdi güncellemeleri geçtik güncellemelerin dışında hiç mi salimin veya batuhun ritimini kullanmadında bindiğin dalı kesmeye çalışıyosun.İsteyen alınabilir isteyen gücenebilir Ben bu camiada 3 kişi tanıdım işini doğru düzgün yapan Salim , Batuh ve Can Başar . Şimdi aç gözünü iyi oku araştır kimsenin arkasındanda bilmeden konuşma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...