• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

!!......oR700 plus TEMMUZ güncellemesi BUYRUN......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: !!......oR700 plus TEMMUZ güncellemesi BUYRUN......

bu kadar zorsa guncelleme yapmak zorluklar ıcınde yerıne getırıyorsanız vaktınız yoksa baska proje ve dusuncelerınız varsa yapmayın arkadaslar kımsede bos yere umutlanmasın bukadar gerılmesın kımse.ne bız bu kadar sıtem edelım nede sız bızde oturup cekılıp bır koseye bekleyen insanlar degılız tabıkı rıtımlerde oynama edıtleme bolme parcalama yaptık fakat söz konusu o degıl yapılacaksa verılsıyse vaat edıldıyse yerınde ve sevıyelı bır bıcımde yapılsın ama bu iş sankı öel ıstek verıyomus gıbı özel yaptırıyormus gıbı bır hal aldı yapamıyorsanız yapamıyoruz dfeyın ESY basvurun ona gıdın gıbı kelımeler kullanmayın 3 karpuz bır koltuga sıgmaz sıgarsa bölee olur kımsenın kımseyle bır alıp veremedıgı yok en basta benım
bın pişmanım yamahaya gonul verdıgıme bin pişmanım aldıgıma
bıdahada yazmıyorum bu son olsun

bu sözlerımı aynen gonderıyorum baska bırsey demıyorum

Cevap: !!......oR700 plus TEMMUZ güncellemesi BUYRUN......

sayın efekaan,

siz bu güne kadar neyi paylaştınız ki hesap sorma cürretinde bulunabiliyorsunuz?
bir de iftira atıyorsunuz .kim kime bu devirde bedava alet veriyor?bu pırlanta değerinde insanların oluşturduğu ritimleri kullanıp bir de kalplerini kırmak hangi vicdana sığar?
ben ta baştan beri yazdıklarınızı inceledim siz hiç bir zaman pozitif olmadınız ve hep tenkit ettiniz.bence biraz da kendinizde arayın hep karşıdaki hatalı olacak diye bir şey yok kardeşim.burada ciddi emekler söz konusu beğenmiyor olabilirsiniz .eğer başarısız bulunsaydı bu alet bu denli zaten satmazdı ve bizler başımızı önümüze koyar nerede hata yaptığımızı düşünüyor olurduk.ama manzara tam tersi.bir bakın bakalım batuh ve salimin toplam aldığı teşekkür sayılarına ve bir daha düşünün.
binlerce insan kullanıyor bu ritimleri ve sadece burada belli isimler hoşnut değil ama inanın şubat'tan sonra hiç bir güç ne beni ne de bu iki arkadaşımızı bir daha yamaha markasına bu şekilde destek vermeye ikna edemez.sağolun varolun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...