• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

OR700'ün Beklenen Açıklaması (Or700V2-Plus)

Cevap: OR700'ün Beklenen Açıklaması (Or700V2-Plus)

Can bey başta olmak üzere, Salim, Batuh ve emeği geçen herkese teşekkürler. Anlayamadığım küçük bir şey var. Sanırım V1' den V2'ye dönüştürme gibi bir proje değil bu, değil mi? Öyleyse, sadece sesleri, padleri yüklemeyle mi yapacağız yoksa nasıl olacak? Bunu biraz daha açık bir şekilde izah edebilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Ruhi abicim bu çalışma yine bir çip çalışmasıdır. V2de kullanılmayan ya da ilgi görmeyen sesler çıkarıldı, yerine genel anlamdaki isteklere kulak verilen sesler yerleştirildi.

Fiyat konusuna gelince V1 den V2 ye değişimi arasındaki fiyat farkı kadar bir fiyatı olmayacak. Tabi bu, sadece V2 kullanıcıları için geçerli.

V1 kullanıcıları ise V2 plusa geçebilmek için, Sadece V2'ye geçiş ücreti kadar ücret ödeyecekler Şimdilik sadece bunu belirtebiliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

yüreğinize sağlık baba

Öncelikle açıklamaların için teşekkürler Salim. Sanırım bu değişime henüz başlanmadı. V2 Plus için şimdiden sabırsızlanmaya başladım. Tabi bu aynı zamanda Reg dosyalarımızı yeniden düzenlememiz gerektiği anlamına da geliyor ama olsun. Herhalde ne zaman başlanılacağını buradan duyurursunuz, değil mi? Kolay gelsin.

Öncelikle açıklamaların için teşekkürler Salim. Sanırım bu değişime henüz başlanmadı. V2 Plus için şimdiden sabırsızlanmaya başladım. Tabi bu aynı zamanda Reg dosyalarımızı yeniden düzenlememiz gerektiği anlamına da geliyor ama olsun. Herhalde ne zaman başlanılacağını buradan duyurursunuz, değil mi? Kolay gelsin.

Evet Ruhi abicim... Değişim henüz başlanmadı ve başladığında burdan duyuru yapılacak.

Sizin de belirttiğiniz gibi Reg dosyalarının tekrardan düzenlenmesi gerekecek.

Tabi biz batuhanla yaklaşık 20 adet Reg hazıladık. Düğün,Tsm,Thm,Pop vs... şeklinde hazır performanslar da ekledik. Bunları da zaten internet ortamından paylaşacağız...

En önemli konuyu atlamışım aklıma gelmişken belirteyim...

OR700'ün arkasındaki Swich kalkıyor. Alet V2plus olduktan sonra V1 bölümüne geçiş imkanı sona eriyor.

Zaten o bölüm çok gereksizdi. V2 aldığımda bir kez meraktan bakmıştım, onun dışında bir daha hiç değiştirmedim. Kalktığı iyi olmuş bence. Sevgiyle kal.

evet pamuk eller cebe arkadaşlar :)
işin şakası bir yan ama şuda bi gerçek ki yapılan iş gerçekten mükemmel ötesi.ödenen para da bu arkadaşların emeğinin karşılığı.aksini düşünen zaten boşuna konuşmamalı.yamaha kullanıcıları için hayırlı olsun.

tebrik ederim. o demolardaki sesler ritmler çok iyi idi.Or 700 v2 kullanıcılarına hayırlı uğurlu olsun.Artık elektro,edi zurna vs.derdide bitti:)Bakalım şimdi ne tür bahaneler gelecek:)

çok geç kalmış bir işlem olmuş elimizde or700 varken v2 yapılırken edi zurna ve diğer piyasada kanıtlanmış sesler koyun diye dilimizde tüy bittiydi ama bir türlü ilgili arkadaşlar ilgilenmeyip birde zurnayla dalga geçmişlerdi bakıyorumda hatalarını anlamışlar ve hiç olmazsa edi zurna ve korg ve ketronlardaki klasik elektroyu koymuşlar neyse zararın neresinden dönsen kardır hayırlı olsun diyelim.sayın can başar ıda tebrik ediyoruz zaten kendisi elinden tutmasaydı bu duruma gelmezdi fakat taaa a1000 den bu yana saliminde çok büyük emeği var a1000 kullanılmazdı kendisinin ritimleri özellikle çiftetelli ritimleri hala çok güzel

yamaha kullanan ve almayı düşünen dostlara hayırlı olsun..emeğinize sağlık arkadaşlar.

işte bu beklenen acıklama :D:D:D Nası mutlu oldum şimdi....