• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700v1 nostaljı oldu...

• Konbuyu başlatan hupol
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 32
  • Görülen : 7K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hupol

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
ben or700 kullanıcısıyım. ozellıkle v2 cıktıktan sonra neredeyse hıc bır rtım paylasımı yapılmadı bu projeyı yapanlar tarafından.. sımdı ben v2 alsam ustunden zaman gecse v3 cıkmıs olsa yıne aynı konumamı dusucegım ....benım gorusum bır calısma yapanlar bunun arkasında durmalı rtım guncelleme yapmalıdır....sımdı kızanlar olucak aranızdan ama emın olun amacım kımseyı kırmak uzmek polemık degıl yalnız su v1 ı de unutmasınlar ..

Cevap: or700v1 nostaljı oldu...

bence haklısın

Bence de haklısın....

haklısın kardeş...

Haklısın kardeşim bende v1 kullanıcısıyım al benden sana bi iki dört korg vari bi ritim program falan yapıyosan iyi götürüyo sahnede benden sana bi güncelleme olsun bari... Bende aynı sıkıntıyı çekiyorum SONUNA KADAR HAKLISIN DOSTUM... güe güle kullan... Aşağıdaki linkten indirip kullanırsın yorumlarını bekliyorum...

kardeş azdaha beklersen iyi olur elimde calışmalar var inşallha kısa zamanda atacam hem v1 v2 işine yarayanları kullannırsın inşallah ama azdaha bekle biraz eksikler kaldı saygılar tüm yamahacılara

kullanıcılar ufak-tefek çalışıyor, ama yetmez, profesyonel anlamda bir çalışma olması lazım, yaz yaklaşıyor, güncel ritim-setlere ihtiyacımız var

kardeş v 2çıkınca haliyle ilgi v2 ye kaydı dediğin gibi... v1 için salim abi ile fuat ın yaptığı seti satın aldınmı bilmiyorum düğün adına ihtiyaçlarını karşılayabilecek bi set.fakat v2 geçmende fayda var bence v2 siz 700 bence çok anlamsız gelecektir tüm kullanana...v2 deki seslerin iyileştirlmesi yanısıra bi çok değişiklik yapılmış...

bu calısmayı yapanlar arkasında durmalı ...v2 aldım dıyelım v3 cıkınca aynı konumamı dusucegım ....salım arkadasımız zaten elınden ne gelırse yapıyo allah razı olsun ama yapanlar nerede onlar cevap vermelıdır....v2 ye para verdıler hak edıyolar her seyı bızım hakkımız yokmu bır dusunmek lazım....amacım karalamak falan degıl dostlarım sadece unutulduk bunu hatırlıyorum.....yaz gelıyor ıntrolu soyle guncel rtımler olmalı ....v2 her ay duzenlı calısma yapanlar v1 ıcınde her ay guncelleme yapmalıdır .....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...