• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700v1 nostaljı oldu...

• Konbuyu başlatan hupol
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 32
  • Görülen : 7K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: or700v1 nostaljı oldu...

ne kadar saçma bir konu açılmış v1 e yenilik yok diyorlar yaw kardeşim v1 in yeniliği v2 zaten al sana yenilik bas parayı al yeniliği bedava beklemeyin ayıp artık
bilmeyende derki v1 le v2 başka org ikiside aynı org

set bedava yayınlanmadı arkadaşım. Kanı bozuk vatandaşlar el altından sattı.
işte olay budur sayın dr salim sizlen alakası yok, bende olayın farkındayım ondan dolayı yapılmasın hocam set falan taki herkes bu işin ciddiyetinin farkına varana kadar,:mad: dikkat ettiyseniz 7-8 ay önce orgu alırken msn den size danıştım bana extrem set dahil bu fiyata veriyolar haberiniz olsun diye sizi uyarmıştım sizinle görüştükten sonra cihazı almıştım hatırladınızmı bilemiyorum ha cihazı alırdım ama seti istemezdim fiyatı dahada kırardım benim için daha iyi olurdu 200 300 aşşağı alırdım fakat setin parasını verip almak daha iyi olur diye kabul ettim öteki türlü elinde kalınca belkide hemen yayınlanırdı kimseyide bu konuda zan altında bırakmak istemiyorumda misal olarak söylemek istedim ,alanların ismi sizde liste halinde vardı diye biliyorum onun için o arkadaşın isminin yerine benimki yazılsın istemiştim böle nasıl hassas davranıyorsam herkezide buna davet ediyorum emek hırsızlığına kesinlikle karşıyım ....:mad:

pıyanıst santor sana sacma gelebılır ama anlayan benı anladı zaten ....herkes her seyın farkında ....ben ne yamahacı ne korgcuyum ıkısınıde yıllarca kullandım marka fanatıklıgınede karsıyım.......attıgım baslık ozaman tam yerıne oturmus v1 nostaljı olmustur.........2yılda bız boyle gundemden dusen aletlerı kullanıyoruz demek kı.

hupol yanlış düşünüyorsun set yapmasını bilen yapıyor be üstadım v1 güncellenmesine gerek yok ben set yapmasını bilmem ama saolsun dostlarıma istediğim ritimi söleylemem yetiyor gündemden düşen alet demişsin bu iş birazda hazırcılıktan öne geliyor bu gün o çok övülen pa 80 üstüne düşülmeseydi çoktannn tarih olmuştu bence or 700 tr ses olsun ritim olsun çok iyi inan pa 80 le değişecektim fakat 3 kişi dinledik orgları sırasıyla 3 kişide aynı şeyi söyledi or 700 daha canlı dediler sesler doğal iyiki değiştirmemişim yani güncellemek sesle ritimle olmuyor birazda kafada iş bitiyor sen or 700 kullanıyormusun bilmiyorum ama bence devam et en aşşağa 5 sene daha götürür piyanist şantörün dediğide doğru değişiklik istediler alın size or 700 tr v2 ne olmuş oldu güncellendi alet olay budur...saygılarımla...

ne kadar saçma bir konu açılmış v1 e yenilik yok diyorlar yaw kardeşim v1 in yeniliği v2 zaten al sana yenilik bas parayı al yeniliği bedava beklemeyin ayıp artık
bilmeyende derki v1 le v2 başka org ikiside aynı org

hocam yamaha v1 alan zaten basmıs parayı almıs v1 i,,,,parası yok demekki,,fazla parası olsa zaten or 700 almaz,,,troys serisinden alır,,,v2 cıkacağını bilse ve v1 ın dğerinin düşeceğini bilse yeniliklerin sadece v2 için yapıldığını bilse bu adam or 700 hiç almazdı,,,bu arkadaşımız burada sıkıntısını dile getirmiş saçma olan bişey yok burada varsa saçma olan bişey oda senın cvbın,,,polemik yapmak istemiyorum,,,sezon açılıyo yavaş yavaş,,,elınde v1 olan arkadaşlarımız ne yapacak,,,parası yok,,,nevalede kesildi,,,v1 satamaz bile kolay kolay,,,v2 cıkınca herkes v2 ye yöneldi,,,burada arkadaşımız mağdur olmuş gibi bişey,,,v1 ile v2 aynı org ama farklı bişey,,,,çoğu kitleri uymuyo,,,setler uymuyo,,ne olucak peki,,,benı yanlış anlamayın piyanist şantör hocam sakın,saygılar

ben yazmıştım ama tekrar yazıyorum:(
iki projenin sahibide aynı kişi,
iki klavyede aynı klavye,
ee daha ne konuşuyoruz, v2ye yapılan güncellemeleri yani yazılan ritmleri yazan arkadaşlar bunları v1e uyumlu olacak şekilde kitleri editlesinler, tamam bunu istemeye bir hakkımız yok ama bu kadar ihtiyacı olan kişi varken allah rızası için bile bu basit işi yapsınlar.

bu arada kimse beni yanlış anlamasın orgu açıp çalmayalı 2 ay olmuş, zaten bağlamacıyım orgu işe bile götürmüyorum. tüm isteğim bir proje yapılırken ekstra küçücük bir emek harcayarak herkesin memnun olmasıdır.

iki klavye de aynıysa okut kardeşim ritimleri?

bazı şeyleri anlamamakta inat etmeni anlamıyorum.

okuyo kardeşim okuyo işte ne inadı iki laf yazdım şu tavrına bak.
benim anlatmaya çalışıp senin anlamadığın (hatta kaba cevap yazdığın) şey şu,
ben zil nerde def nerde bilmiyorum v2de hangi seslerin hangi notada olduğunu bilsem hemen editlerim ama uğraşılmıyor. bunu yazan arkdaşlar bunu biliyorlar tek yapacakları ritmi yazınca v1de yerlerini deiştirecekler. neyse ben insanlıok olsun diye bu fikri vermiştim zaten klavyeylede işim yok.

Mesela Şuanda Yamaha PSR9000'in yedek parça garantisi var mıdır?

salim abicim 9000 ile or700tr'yi aynı kefeye koyamayız, biz şundan şikayetçiyiz: or700 ilk çıktığı zaman da, şimdi de hep son kullanıcı hazırladı kendi ritimini - sesini. klavye üzerinde preset ritimler ve firmanın yaptırdığı küçük bir setti bize verilen şey sadece. bir çok kişi de onları kullanmıyor artık. yani her aletin desteği kesilir diyorsun da 2 yıl, bu destek süresi için çok az. alet ne zaman tanındı da ne zaman satıldı da ne zaman desteği kesildi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...