• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700v1 nostaljı oldu...

• Konbuyu başlatan hupol
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 32
  • Görülen : 7K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: or700v1 nostaljı oldu...

v3 olmayacak ve kimse kazıklanmayacak sayın emirercanayar!
rahat olun.

Bir konu hakkında görüş bildirmek,herkeze faydalı olacaksa saygı çerçevesi içerisinde tartışabilmek bildikleriniz paylaşabilmek nekadar güzel şey,ama bunu yaparken maksat bağcıyı dövmek değil üzüm yemek olmalı,takip etiğim kadarıyla v1 de çalışmalar sık olmasada devam etmekte,hatta bununla ilgili bir konu bile vardı site üzerinde yöresel genel isteklerinizi yollayın diye,bu cihazda yapılan çalışmalar ,ritmler paralıda değil bildiğim kadarıyla,korg için bedava ritim yazıp dağıtan kaç kişi var birazda insan kendi üretmeli diye düşünüyorum ha ketron gibi bu alettede biyere kadar kullanıcılar birşeyle rüretip ondan sonra firmadan beklenti içersine girerlermi bilemem.Ama nihaytinde bu konuyu açan arkadaşın maksadı kötü olmasada bundan eminim, bu tarz bir konu yerine v1 ritimleri yazalım ve paylaşalım tarzında bir konu açsa daha makbule geçer ve herkeze faydalı olurdu diye düşünüyorum.
Konunun maksadını aşmaya başladığını düşündüğüm için konu tarafımdan kapanmıştır,bualetle ilgili düşünce fikir istek eleştiri ve taleplerinizi ilgili kişilere mail ve yapm olarak gönderirseniz mutlaka bir karşı açıklama ve cevap alırsınız,herkeze teşekkür ederim...

Şuanda hangi markada firmasal olarak sürekli güncelleme var emircim?

sen benim dediğimi ne demek istediğimi anladın mı ki?

psr9000 örneğini şunun için verdim... Bir aletin üretimi bitmişse yedek parçası da bitmiştir.

V1 in üretimi bitti neden bitti? firma mı bitirdi? yoksa son kullanıcı mı? Üretimi biten bir ürünün hangi desteğinden bahsediyorsun? ozaman a1000 için de iste, psr9000 için de psr64 için de iste bişeyler? Ben konuyu açan arkadaşın haklı olduğunu söyledim ve durumun neden bu şekilde ceyeran ettiğini de belirttim. Eğer ki bu kazıklanmaksa, kazıklananların Allah'ı var piyasada kazığın acısından seslerini çıkaramıyolar. O da rezil olmamak için...

Erdemcim özür dilerim vala sana karşı kaba davranmak istemezdim. sana olan o cevabı iki arada bi derede yazdım ya özür dilerm tekrardan. Ben extremelerin hepsini gönderdim biliyorum en son bi hdd muhabbetinden sonra çözmüştük herhalde sonucu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...