• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Org Alacağım Yardım Ederseniz Sevinirim

• Konbuyu başlatan Talha
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 2K
Koşmadan önce yürümeyi öğrenmek lazım.

Yeni başlayacaksan daha uygun fiyatlı bir cihaz almalısın bence, daha sonra satıp daha fonksiyonel bir cihaza geçersin.

Önerilerim 2.el dante tr veya roland bk5 or. Mümkünse ikisini de test et. Ritim, ses, tuşe mutlaka dene, hangisini beğenirsen alabilirsin , ikisi de türk müziğine uygun ve yeterli cihazlar.

2300-2900 TL arası temiz 2.el bulabilirsin.

Bencede ongun ustanin dedigi gibi düsünyorum
hata tavsiyede bulunulan orglar dante bk5 korgpa600 öyle yabana atilacak orglarda degil hertürlü ortam götürebilecek orglardir

fakat tercin daha yüksek orglarda ise korgpa3x gibi tabiki x3 ü oazaman al diyebilirim

Son düzenleme:
Kardesim slow müzik dinliyorum dedin sanirim düğün tarzi takilmayacaksin haliyle soundunun daha iyi olduğunu düşündüğüm Yamaha serisine bakabilirsin 5 6 bin civarlarinda daha aşağısına a2000 serisi bulursun bu güne kadar sırasıyla roland e500 g600 bk5or gem wk 4 yamaha or700 korg pa 800 ve yamaha a2000 kullaniyorum bas davul da önerim yamaha olur nacizane fikrim.

kardeşim sahibindene bak ilan no 858415409 benim kendi cihazım. sıfır gibidir tertemiz evden çıkmadı
ben yeni cihaz aldığım için satıyorum. a2000 bordu var emo usb si var pırıl pırıl cihaz ilk sahibiyim faturalıdır.
Slov için yamaha vazgeçilmezdir.Bilmiyorum benim fikrim.Çalışmayanı yok tamir görmemiştir.Bu arada aldığım cihaz yine yamaha.....

Son düzenleme:
Kardesim slow müzik dinliyorum dedin sanirim düğün tarzi takilmayacaksin haliyle soundunun daha iyi olduğunu düşündüğüm Yamaha serisine bakabilirsin 5 6 bin civarlarinda daha aşağısına a2000 serisi bulursun bu güne kadar sırasıyla roland e500 g600 bk5or gem wk 4 yamaha or700 korg pa 800 ve yamaha a2000 kullaniyorum bas davul da önerim yamaha olur nacizane fikrim.
Abi Yamaha a2000 almayı çok isterim açıkçası ama yaşadığım şehirde (konya ) ikinci el Yamaha a2000 bulamadık hiç bı hocam bulamadı şehir dışından da alamam pa 600 iki üç arkadaşta var onlardan bakıyorum şuan 4800 e alacak gibiyim yanıtların için çok teşekkür ederim biraz geç gördüm ama sağlık olsn

kardeşim sahibindene bak ilan no 858415409 benim kendi cihazım. sıfır gibidir tertemiz evden çıkmadı
ben yeni cihaz aldığım için satıyorum. a2000 bordu var emo usb si var pırıl pırıl cihaz ilk sahibiyim faturalıdır.
Slov için yamaha vazgeçilmezdir.Bilmiyorum benim fikrim.Çalışmayanı yok tamir görmemiştir.Bu arada aldığım cihaz yine yamaha.....
Yaşadığınız şehir neresi abi ve org hala duruyormu