• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Org çalmayi öğrenmek istiyorum Roman havaları felan nerden başlamaliyim.?

Cevap: Org çalmayi öğrenmek istiyorum Roman havaları felan nerden başlamaliyim.?

Hocam hem hiçbir şey çalamıyorum diyorsun hem bonzai şarkısını nasıl çalabilirim diyorsun:) önce bir kolay şarkılar çal da sen hele,tren gelir hoş gelir,uzun ince bir yoldayım falan oyle herşey birden pat diye olur mu hiç.

Cevap: Org çalmayi öğrenmek istiyorum Roman havaları felan nerden başlamaliyim.?

Benimde dikkatimi çeken introdaki gibi çalamıyorum diyorsun, bu durumda bir miktar çalabildiğini anlıyorum, doğrumu?

Birde bu bonzai denen belanın parçasına özenme ve şarkıda olsa prim verme be kardeşim. Bir özelliğide yok müzikal olarak, ne romanlar var. Bizde zamanında her türlü hergeleliği yaptık ama bu bonzai denen illet çok kötü. O yüzden bu konuda daha hassas olmanı rica ederim.

kardeş uzun ince bir yoldayım parçası piano üzerinde eğitim amaçlı çalınışı.
Önce çalma tekniklerini öğrenmeye çalış, roman havalarını boşver elbet bir gün onlarıda çalarsın,
Altta video linklerini verdim izleyip org üzerinde çalmaya çalış, çünkü bunlar çalması kolay basit şarkılardır.

uzun ince bir yoldayım

Gülpembe parçasında sağ elle nasıl çaldığına odaklan

samanyolu

Konu güncel

İzmirin neresindesiniz ? Ben Gültepe Düğün Salonunda çalıyorum vakit buldukça yanıma gelebilirsiniz hem düğün ortamı hemde klavyede bi kaç şey kapabilirsiniz isterseniz.

İzmirin neresindesiniz ? Ben Gültepe Düğün Salonunda çalıyorum vakit buldukça yanıma gelebilirsiniz hem düğün ortamı hemde klavyede bi kaç şey kapabilirsiniz isterseniz.

İzmir' bornovadayim Haberleşelim

Tel 0531 709 03 03