• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

org icin uygun mixer yardim lütfen.

Cevap: org icin uygun mixer yardim lütfen.

GÜZEL KARDEŞİM sana dostça bi tavsiye.. al bi startec ps800 fiyatı 900 lira civarında 2X600 watt powermixer.. ikide kolon bi tanede jeef 2500-2600 serisi bi mikrofon :) çıkarsın ileride düğünlere filan bu sistemle... Benim elime para geçtiğinde ilk yapacağım şey bu dediğim sistemleri almak :) en ucuza maal edebileceğin ve fiyatıne göre en kaliteli şeyler..

Arkadaşım madem senin için kalite fazla birşey ifade etmiyor bir arkadaşımdan sana herşeyi sıfır bir tesisat alayım. Sen sadece 1000 TL çık gerisini ben adamla anlaşırım Sana 2 adet kolon, 1 adet amfi, 2 adet kolon sehpası, 1 adet mikrofon ve sehpası, tüm bunlara ait kablolarının tamamını 1000 TL ye hallederim herşey sıfır olacak sadece şunu belirtmek isterim sana ayarlayacağım amfi de kolonlar da ÇİN malı olacak kabul dersen tamamdır. Saygılarımla,

Güzel kardeslerim,,

Önerileriniz icin saolun,, Sazgrubu, senin önerdigin, teklif etiklerin icin de saol..
ama ben yurtdisindayim (almanya) yani teklif ettikleriniz kabul edmiyecegim gibi, söylediklerinizi de internetten arastirip manalarini cikariorum...

simdi lütfen su soruyu cevaplayin 2 Tane (pnpo: 300 watt)lik Hoparlör e nasi bi anfi lazim..

tskrlr

Almanya ya malesef gönderme şamsım yoktur :) 2x300 yani 600 Watt lık Power Mikser amfi yeterlidir. Almanya ya selamlar Saygılarımla,

saolasiin Sazgrubu,, diger kardeslerimde de cok sagolun..
anfi nin özelikleri önemli deigil mi,, monitörler kücük oldugu icin ?? yoksa povermixerler standart mi

bu arada türkiyeme de selamlar,cok özledim ya :(

5+1 alıp onu bağlasana arkadaşım.Ev sinema sistemleri de çok güzel şekilde iş görüyor.Sadece ses girişlerini birbirine uydurmak için bir iki aparata ihtiyaç duyarsın.

Arkadaşım aslında sen Power Mikser olmadan da bu işi yapabilirsin. Nasılmı? 2 türlü kolon vardır. Aktif ve pasif. Sen Aktif kolon alırsan zaten onun içinde amfi kiti var ayrıca power mikser alman gerekmez. İster 1 tane ister 2 tane zevk sana kalmış ancak dediğim gibi amfisiz yanı Power Mikser siz kullanacaksan alacağın kolon veya kolonlar kesinlikle AKTİF KOLON olmalı. Saygılarımla,

Bence bu arkadaş dalga geçiyor.İnternetden araştırsa her şeyi bulur ama burda bizlerle kafa kırıyor.21 yaşında gözüküyor ama herkese kardeşlerim diyor.Moderatörlerin dikkatine.Saygılarımla

niye kafa buliyim yahu,, nerden cikariosun, yok kardes dedi yok abi dedi,,

ben kafama takilan sorulari sordum, cevap verenlerden de Allah razi olsun..