• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 300 tr tanıtım

• Konbuyu başlatan artik
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 45
  • Görülen : 23K
Cevap: Pa 300 tr tanıtım

gayet dolu, gayet başarılı ortam sesi kayıt olmasına rağmen , zaten açık alet olsa piyasada gezen setlerde bundan iyi değil , on tane set yükledim 900 'e bir tanesi yaramaz , ha 600 - 700 tl verip usb alacaksanız bilemem. tabi muhtemelen malzeme kalitesi vasattır haliyle , pa 600 bile oyuncak gibi kasa bu nasıldır kim bilir.

önemli 2 kilit soru

1.sample için ayrilmis bolum kaç MB
2.efektorleri pa600 900 ile aynimi

Artık bırakalım bu Dante TR yalakalığını. Mevsimi geçti. Onca markanın ne kadar çok üstün olduğunu hepimiz bilmekte olup içimize sindirememekteyiz. Geçici olarak çok yardımcı olduk. Yine millet ya bihaber veya yalakalık peşinde. Ayıp bizlere yahu. Sırf Türk' lüğümle övünüp destek çıkmıştım. Bir yere kadar. Sadece ön plana geçelim sevdasıyla. Yaratıcılara lafım yok. Yarattıkları bir mucize adeta, ekmeklerinin peşinde aynı zamanda yaratmak zorundalar, maişet uğruna ve becerdilerde. Onlar, sizler ne konuda anlamasanızda ne demek istediğimi pek ala anladılar. Kutlarım. (3-5 kişi) Bu etrafta yalakaların dönmesine ne demeli? Uyaroğlu olup, her türlü nisan kedisi gibi. Güçlüye kıyak, zayıfa dayak. Çok rehabilite olmam gerekirken rütbe bile almam bana şok. Bence haksızlık diye düşünmekteyim. Abuk sabuk konuşan kişileri bu yönetim (kıyakçıları kastettim) nasıl rütbe veriyor ve siliyor anlamış değilim. Ne arkadaşlarım var, Bykuzey mesela, onun uzunca yazmış olduğu ben hariç hepininizin iç dünyasına bir ışık tutmasıydı. Satırlara kurban gitti. Yönetime baş vurdum. Kendim için ve haklı olarak söylentilerden dolayı aykırılıklardan dolayı. Tık bile yok. Bundan sonra bu genç arkadaşlarımızla ilgi sonsuz ve adaletli olmanız dileğimdir. Bu yaştan sonra neyleyim rütbeyi. Verin onlara bende müsterih olayım. Saygılarımla..........

yaşınıza saygım var en yakın zamanda hitap şeklinizi değiştiriniz

önemli 2 kilit soru

1.sample için ayrilmis bolum kaç MB
2.efektorleri pa600 900 ile aynimi

sampleye ayrılmiş bolum yok icinde 80mbgyt lık pa600 tr10 datasi yuklu geliyor anladiğim kadariyla cunku nerdeyse butun rtm ve sesler aynı pa600un setiyle yani kapali alet sadece rtm ve ses editlenip yuklenebilir mp3 calar efektor ve saund karti pa600 ve 900 la aynıdir....

Önemli olan beklentileri karşılaması, sonuçta serbest piyasa hangi marka olursa olsun işi bilenler neyin işini göreceğini neyin işe yaramayacağını biliyor. Buradaki eksiklik sadece her yeni org çıktığında şuursuzca gidip orgunu değiştirenler ve emperyalizmin beslenmesine katkı sağlayanlar. Hala pa serisi öncesindeki orglarla düğün yapanlar var (orkestrada akor basıyor mesela), bi o kadar da en pahalı en son model orglarla düğün yapan var . 16 mb kart içerisine bile uğraşılınca neler sığıyor bir bilseniz (ben yaptım), yani 64 yetmedi 128, yok buda yetmedi 256, yok oda yetmez 1 gb olsun diye diye bilinçli olarak kendimizi sömürtüyoruz. Misal 82 model renault 12 tsw yerine 83 model toros kullanınca nasıl iyi hissedersiniz ya ama aslında aynı motor ve aynı performans.

Arkadaşlar yeni org almak istiyorum medeli dante tr vardı aklımda sizce pa300 mü dante tr mi

Arkadaşlar yeni org almak istiyorum medeli dante tr vardı aklımda sizce pa300 mü dante tr mi

Burada kime sorsan dante tr diyecek felaket derecede dante tr reklamı yapıyor buradaki üyeler ha org iyidir kötüdür bilmiyorum ama burada o kadar çok yapılınca itici hale geliyor,kafadan soğudum ben o orgtan.

Burada kime sorsan dante tr diyecek felaket derecede dante tr reklamı yapıyor buradaki üyeler ha org iyidir kötüdür bilmiyorum ama burada o kadar çok yapılınca itici hale geliyor,kafadan soğudum ben o orgtan.

Kusura bakma ama profesyonel piyasaya yeni giren bir marka/model.
Hala bilmeyen çok Müzisyen var ve onlara ulaşıncaya kadar bu tanıtımları yapmak zorundayız.
Bunda bir iticilik yok ama sizin bir sorununuz varsa bizimle onu bilemem.