• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 300 tr tanıtım

• Konbuyu başlatan artik
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 45
  • Görülen : 23K
Cevap: Pa 300 tr tanıtım

işi bilene çok bile bu cihaz,ne kadaar ekmek o kadar köfte ,fazlasıyla düğün bitirir...

bu paraya bu alet yani hiç olmassa yeni nesil bir cihaz 99 model pa 80 den bence çok daha iyi hayırlı olsun

Utarda 5dk inceledim ses motoru değişmiş 32mb güncel ritim ve sesler pa500 ve pa80 daha iyi pa80 nin gelişmiş tuşeside fena sayılmaz

bu alet iş yapar.işi bilene düğün için fazla bile.pa600 le verilen kilitli seti içine atmışlar.sesler ve ritimler aynı.gayet güzel

Bu alet tabiki US görür ama kartlı bir pa 80den iyi değil çünkü ne ritim nede sempıl ses atılamıyor ama pa 80karta istediğin ses ve ritmi atabilirsin

tanitimizidan dolayi tesekürler

bisey sormak istiyorum pa300 ciktigini biliyorum ama pa300 tr diye korg tarafindan cikarildigini bilmiyorum

korg pa300 tr diye bir org piyasaya ciktimi?

saygilarimla

Ritim atılamıyormu?

Drum'lar ve sapmle'lar pa500'den açık ara iyi (üzerine sample ve drum atılmış açıkça belli) sadece iyi bir kit ayarı istiyor bu org açıkça ortada. Belki videonun kalitesinden de kaynaklı olabilir ama ritimleri iyi dinleyin, bir kartlı pa80den daha fazla drum mevcut. İyi işleyen birisinin elinde muhteşem ritimler çıkar. Sample'larda yaylı da var, aynı şekilde iyi ayar sonucu çok tatlı hale gelir.

HER TÜRLÜ IŞ GÖRÜR TEK EKSIĞİ DIŞARDAN SAMPLE ATILMAMASI SAUND OLARAK PA80 VE PA500TR DEN IYI MP3 ÖZELLİĞİ DRE ÇABASI PARANIZ YETMEZSE DANTE TR ALIN PİŞman olmazsınız hertürlü parasını hakeden cihazlar