• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 300 tr tanıtım

• Konbuyu başlatan artik
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 45
  • Görülen : 23K
Dante tr fiyatına-diğer muadillerine göre fiyat-performans olarak çok çok ilerde ve cazip.Tipi desen on numara.Bazıları takmışlar medeli diye.Korg olsa nolur , casio olsa ne olur?Yeterki iyi olsun.Marka takıntısı tabiyki de bu gibi cihazlarla zamanla ortadan kalkacak.İlerde inşallah Can bey gibi , Salim Bey gibi vs. müzisyenlerle Türkiyede de üretim gerçekleşir.Kahvede ,sokakta boş boş gezen insanlar neden bir fabrikada üretmesinki?Medeli yi beğenmeyenler medeli gibi bir elektronikfabrikası kendi ülkemizde varmı acaba diye kendilerine sorup üzülmeleri gerekir.Aynı klavye(dante) başka bir marka olsa asla o fiyata vermezler.Dmekki bizim müzisyenlerimiz çok kazanıyor bir klavyeye 7-8 bin tl verdiklerine göre...Beğenmezler tabiyki

Cevap: Pa 300 tr tanıtım

burdaki konu korg pa300 ama dante tr neden karistirildi bilmiyorum

ben herzamanki gibi tekrardan söylemek istiyorum önemli olan orglarin markasi degil önemli olan isimize yaramasi
danteye yapilanlari bir düsünürseniz veyada bu ustalarin daha önce yamahaya yaptiklarini düsünürseniz belki beni anlarsiniz
yoksa elinizdeki yamaha psr a1000 veyada psr300v2 or700 ne ise yarardi?
simdiye kadarda bu orglari adam eden ustlar bana veyada sizlere ileki bunu alacaksin izda demedi
eyer piyasayi takip ediyorsaniz ve dügünlerde neler yapiliyor nelere ihtiyac oluyor (sampel olsun ritimler olsun)
ozaman orglarida ve yapilan calsimalarida anlamaniz lazim arkadaslar.

benim hosuma gitmeyen biseyi yapilan calismalari anlamadan kötülemeyede hakim olmadigini düsünyorum.

korg 300 tr diye bir org ben almanyada duymadim ama korg pa300 diye bir org var yanliz bu org bati orgu sampel atilmiyor korgun tr 10 karti sampelli oldugu icin bunu okucani sanmiyorum icindeki kitlerle ritimler yazimlis olabilir onu bilmiyorum sanirim yazilmis ritimler icinda arti ücret talep ediiliyor

saygilarimla

çalabilen adam her türlü iş yapar danteTr ya da pa300-500-600 farketmez... alet mükemmelmiş bu arada... pa500 TR ile kıyaslanamayacak kadar iyi.

amatör arkadaşlarca kullanılabilecek bi alet pa300.ha düğün bitirirmi tabiki bitirir.arkadaşlar yaşı benim gibi geçkin arkadaşlar bilir bizler 4/4 lük ritimde harmandalı çalıp düğün bitirmişiz.:))

Arkadaşlar yeni org almak istiyorum medeli dante tr vardı aklımda sizce pa300 mü dante tr mi

İkiside piyasaya yeni giren cihazlar. Bu nedenle sağlıklı bir yorum alabileceğini düşünmüyorum. İmkanları biraz zorlayıp gidip bir bayide ikisinide dene, dinle, incele. Zevkine, mantalitene hangisi uygunsa kararını ver. Sıkıntıyı baştan çek sonradan çekeceğine.

Pa300 için bir şey diyemem, ama ben korg'dan da kötü alet çıkacağını sanmıyorum. Elbette abilerine göre sınırlı olacak.

Dante için görüşlerimi diğer konuda az sonra objektif olarak paylaşacağım.

Kolay Gelsin..

ben olayı şöyle düşünüyorum Mercedes firmasının kötü bi araç çıkarması gibi bişey bu.

ben olayı şöyle düşünüyorum Mercedes firmasının kötü bi araç çıkarması gibi bişey bu.

Hakan bey korg gibi birbfirma kotu bir alet çıkarmış mı demek istediniz yok korg firması kotu bir alet çıkarmaz mı demek istediniz tam anlayamadım:)

sampleye ayrılmiş bolum yok icinde 80mbgyt lık pa600 tr10 datasi yuklu geliyor anladiğim kadariyla cunku nerdeyse butun rtm ve sesler aynı pa600un setiyle yani kapali alet sadece rtm ve ses editlenip yuklenebilir mp3 calar efektor ve saund karti pa600 ve 900 la aynıdir....

tr10 daki samplelerle sınırlıysa iyi olmamış.kullanıcı için bir bölüm ayrılmalıydı.efektör konuduise hakikaten pa900 600 ile aynı mfx motoru varsa süper buradan kurtarır cihaz.

ayrıca şunuda brlirteyim korgun bu serilerinde rom 128mb 80de tr10 sample varmış.
dante tr ile kıyaslamak yanlış olur çünkü 64+64mb yani toplamda 128 lık cihaz.pa300 200den fazla. +korgun efektörleriyle dantenin mfx i kıyaslanmaz Korg piyasadaki cihazlardan Açık ara önde .. dantenin tasarımı ve geniş ekranlı olması ve malzeme kalitesinin pa300 den iyi olduğunu söyleyebilirim.

sonuç bence pa300