• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 500 ile pa80 arasındaki fark nelerdir üstadlar...

Cevap: pa 500 ile pa80 arasındaki fark nelerdir üstadlar...

ben daha önce pa 80 kullanıyordum sattım pa 500 aldım..iyikide almışım bence arkadaşlar cihazları kullanmadan yorum yapmasınlar sadece kendi hoparlörüyle değil cihaza bağlı kullanmalarını tavsiye ederim..pa 80 10 yıldır var dolasyısıyla nevale çok bir sürü işe yarayan yaramaayan nevale..pa 500 daha yen,i çıktı o da eminim geliştirilecektir..ha üstündeki sesler ritimler harika kullanışlı..mesela bi mey sesi var dinlemenizi tavsiye ederim..fiyatı uygun..ben sökülmemiş vede civataları eksilmemiş bi pa 80 görmedim tamircilere verdiğim paranın haddi heabı kalmamıştı başka bi set yükleteyim dedim tanıdık arkadaş bana 150 tl ye lütfettide set yükledi onda da 6/8 halaylar yok tekno halay yokvs vs sonra başka bi set başka bi para.....tamam iyi alet ama pa 500 den de iyi değil bu pa 500 e haksızlık olur..sempl sesler deniliyor allaşkına pa 80 deki 1000 tane sesten kaçını düğünde kullanıyorsunuz?pa 500 de sd kart kullanuluyor atabildiğin kadar set at atabildiğin kadar midi at vede set yüklemesi 16 saniye :))kapat aç 16 saniye artı hafif alet istediğin yere taşı dokunmatik ekran da cabası..benim tavsiyem cihazu kullan öyle al..daha çok teknik bilgi verebilirim ama.zaten bunlar internette var araştırırsın..kolay gelsin

ben daha önce pa 80 kullanıyordum sattım pa 500 aldım..iyikide almışım bence arkadaşlar cihazları kullanmadan yorum yapmasınlar sadece kendi hoparlörüyle değil cihaza bağlı kullanmalarını tavsiye ederim..pa 80 10 yıldır var dolasyısıyla nevale çok bir sürü işe yarayan yaramaayan nevale..pa 500 daha yen,i çıktı o da eminim geliştirilecektir..ha üstündeki sesler ritimler harika kullanışlı..mesela bi mey sesi var dinlemenizi tavsiye ederim..fiyatı uygun..ben sökülmemiş vede civataları eksilmemiş bi pa 80 görmedim tamircilere verdiğim paranın haddi heabı kalmamıştı başka bi set yükleteyim dedim tanıdık arkadaş bana 150 tl ye lütfettide set yükledi onda da 6/8 halaylar yok tekno halay yokvs vs sonra başka bi set başka bi para.....tamam iyi alet ama pa 500 den de iyi değil bu pa 500 e haksızlık olur..sempl sesler deniliyor allaşkına pa 80 deki 1000 tane sesten kaçını düğünde kullanıyorsunuz?pa 500 de sd kart kullanuluyor atabildiğin kadar set at atabildiğin kadar midi at vede set yüklemesi 16 saniye :))kapat aç 16 saniye artı hafif alet istediğin yere taşı dokunmatik ekran da cabası..benim tavsiyem cihazu kullan öyle al..daha çok teknik bilgi verebilirim ama.zaten bunlar internette var araştırırsın..kolay gelsin

açıklamaların için çok teşekkür ederim üstad. pa500 de kaç adet ses ve ritim var. birde bunların düz versiyonları var tr olduğunu nasıl anlarım.

sinan abi bence de pa500tr derim sana.çünkü izmir bor müzikte bununla ilgili çok güzel çalışmalar yapıyolar ben dinledim hayran kaldım.

üzerinde pa 500 türkiye yazıyo sinan kardeşim,,bende pa 55 tr var pa 500 arıyom bulamıyom ,,süper bi cihaz,,,kullanan fazla yok,,adam cihazı bilmiyo,,pa 500 tr görmemiştir allah bilir,,diğer tarafta pa 500 tr çok berbat cihaz yok bilmem ne falan da filanda atıyo tutuyo,,böyle diye diye pa 500 tr nin piyasası öldü,,ama pa 500 tr yi tanıyan alıyo,,bende alıcam inşallah,,pa 500 tr piyasası bu arada canlanıyo yavaş yavaş,,

saygili ustalar
bende fikrimi söylemek istiyorum ama yanlis anlasilmasin lütfen pa500 tr nin BENCE yani benim fikrimce pahali oldugunu düsünyorum bare 1500 euro veriyoruz icinde mp3 calari olsaydi keske roland gw8 699 ve icindede mp3 calari ve bize lazim olan seslerde var
alt yapilarda korg 500 tr de belki sample yazilmis ritimlerde zorluk cekilebilir ama ritim bolugu var zaten pa500tr nin.

bide ustalar zoruma gide bir konu daha varsa pa500 modelinin 3 cesiti var 1 bati 970 euro 2 orjental oda burda 1000 euro ve 3 türkiye oda 1500 euro

hepinizr saygilar

saygili ustalar
bende fikrimi söylemek istiyorum ama yanlis anlasilmasin lütfen pa500 tr nin BENCE yani benim fikrimce pahali oldugunu düsünyorum bare 1500 euro veriyoruz icinde mp3 calari olsaydi keske roland gw8 699 ve icindede mp3 calari ve bize lazim olan seslerde var
alt yapilarda korg 500 tr de belki sample yazilmis ritimlerde zorluk cekilebilir ama ritim bolugu var zaten pa500tr nin.

bide ustalar zoruma gide bir konu daha varsa pa500 modelinin 3 cesiti var 1 bati 970 euro 2 orjental oda burda 1000 euro ve 3 türkiye oda 1500 euro

hepinizr saygilar

pa500 ün 3 modeli olduğunu bilmiyordum.nasıl anlarız peki tr mi,oryantel mi,batı mı diye bilgilendiriseniz seviniriz üstalara...saygılarımla...cansinan_24

ayrıca cevap veren herkeze çok teşekkür ederim arkadaşlar....

arkadaşlar korg her ülkeye kendi enstruman ve ritimlerinden oluşan pa500 serisi oluşturmuş.pa 500 oriantal özellikle arap ülkelerinde kullanılıyo o yörelere has sesler ritimler den oluşuyor.pa500 türkiye ise sadece türkiye ye ait sesler ritimler den oluşuyor.tabiki cihazın üstünde çok güzel batı ritimleri vede sesleride mevcut..ama bi mey sesi cümbüş ud kemençe kaval tulum gibi yerel enstruman sesleri türkiye serisinde yer alıyor.bütün ritimler özelliklerine göre gruplandırılmış o yüzden çok kullanışlı ..ritimleri aramıyorsun hangi sayfada diye..ha malzeme kalitesi tartışılabilir ama bu kalitesizlik pa800 dede var o zaman o cihazıda tartışmak lazım..ama cihaz korg olunca merak etmeyin bütün yedek parçaları nı kolaylıkla bulabilirsiniz:))

slm arkadaşlar bendede pa500 sıtandart var tr deyil bu alete rem varmı öğrene bilirmiyim