• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA 600 kısa demolara devam

• Konbuyu başlatan okan09
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 19
  • Görülen : 3K
Cevap: PA 600 kısa demolara devam

teşekkürler arkadaşlar,cihazı beğenmenize sevindim,saygılar...

ellerine sağlık okan09. çalışmalar çok güzel olmuş.

okan hocam emeğine sağlık çok güzel çalışmalar hepsini keyifle dinledim. 600de işvar gerçekten bende yakında almayı düşünüyorum nasipse. hiçte set sıkıntısı olacakmış gibi görünmüyor ben beğendim ritimleri şahsen. seslere zaten söylenecek bişey yok onnumara

okan hocam emeğine sağlık çok güzel çalışmalar hepsini keyifle dinledim. 600de işvar gerçekten bende yakında almayı düşünüyorum nasipse. hiçte set sıkıntısı olacakmış gibi görünmüyor ben beğendim ritimleri şahsen. seslere zaten söylenecek bişey yok onnumara

fazlasıyla işini görür kardeşim ama her zaman söylediğim gibi imkanın varsa pa 900 al,yoksada 600 yeterde artar bile,korgda nevale derya deniz ama gel gelelim içinden cımbızla ayıklamak ,saygılar..

fairuz gitar ve yaylılar tek kelime ile harika bu şarkı eski türk filmlerinden istanbul tatili diye bi filmde duymuştum fon olarak filiz akın filan oynuyodu şarkının adı abi

Yüreğine sağlık abi seti paylaşırmısın sakıncası yoksa?? aletten soğumuştum ama bu set gerçekten iyi gelecek.

kırmadın üstad hakkını helal et. paylaşmak güzel

kırmadın üstad hakkını helal et. paylaşmak güzel

Ne demek kardeşim.esas seti yapanlar hakkını helal etsin ben sadece sesslerini değiştirdim,şu an benim klavyemde ne varsa aynen çekip verdim seti,umarım işine yarar,eksikleri var ama bakarsın kafana göre kardeşim,paylaşmak güzeldir,ben öyle bencil zihniyet hiç taşımadım taşıyamamda,saygılar...