• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa1x RAM resimli bir bakin arkadaslar aciiilll

• Konbuyu başlatan g600
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 3K

g600

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
evet
Arkadaslar suna bir bakin iki adet ram var yandaki bos nedir bunun olayi merak ettim baktim kac mgb oluyor ?????

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    196.5 KB · Görülen: 307
Cevap: Pa1x RAM resimli bir bakin arkadaslar aciiilll

g600 merhaba pa 1 x hayırlı olsun yanlış hatırlamıyorsam sende or 700 vardı dimi :confused:

bu 1x ten nedir çektiğin :)

bildiğim kadarıyla 1x için ram yükseltilemediği için tutmamış korg kullanan arkadaşlar. emo board var sende zaten başkada bişey olmuyor sanırım

G600 arkadaşım, haftalardır sıkıntılarını duymakta ve izlemekteyiz. ARIKAN gibi son derece bu konuda bilgili bir insan dahi seni yönlendiremediğine göre sen pa1x sevdasından vazgeç derim. Senin için başta yardımcı olanlar için bile ters konuştuğunu çok iyi hatırlıyorum. Ne hikmetse tek ses etmediler. Üstelik yardımcı oldular. Bunun için onlara muzdaripsin. Senin anlayacağın iyilik borçlusun. Hala anlayabildiysen. Sen gel kafanın basacağı aletlere yönlen. Ne dersin? İllaki banada ters şeyler söyleyeceğinden emin olup, TM. sitesinde bir nevi kardeş olduğumuzdan bu önüne geçecektir. Tamamen hamuruna kalmıştır. Yinede seni haşarı bir kardeş olarak olarak bağrıma basmaktayım. Güzel günlerin seninle olması dileklerimle. :)

Resimde sağ tarafta bulunanlar rem, yani setinin içeriğini depolayan ünite...
Sol tarafta bulunan boş slotlar da exboard slotlarıdır. Yani emoboard varsa onun takılı olması gereken slotlardır.
Rem olarak sağ taraftaki takılı olan yere ve 32 mb olarak yükseltebilirsiniz. Remler çift olarak satılır ve 32 mb yüksek remi desteklemez. Emoboard gibi exboardınız da varsa toplam boyut 64 mb olur. Ancak exboard remlerini silemez, üzerinde değişiklik yapamazsınız.
Umarım yardımcı olmuştur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Balaban amca herkesin kafasina gore ben bin defeda konu acarimm besbin tanede bu kimseyi ilgilendirmez istemeyen zaten yardim etmesin illaki cihazda sikinti var diye konuu acilmaz sonucta bu forum ne ise yarar yeri geliyo bende bir cok kisinin ismini goruyorum bisey drmiyorum nese saygimi bozmak istemem saygilar !!!!!!