• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa1x'e Ritim Yazdırmak İsteyenler BURAYA>>

Pa1x İçin En Çok Hangi Ritimleri Yazdırmak İstersiniz?

• Batı slow

Oy: 13 18.3%
  • Tr slov

Oy: 24 33.8%
  • Vahde - Arabesk

• Pop vahde

Oy: 17 23.9%
  • Tr pop

Oy: 18 25.4%
  • Duble pop

• Duble tsm

Oy: 16 22.5%
  • Rhumba tr

Oy: 15 21.1%
  • 2/4 pop

Oy: 18 25.4%
  • 2/4 oyun

Oy: 36 50.7%
  • 2/4 halay

Oy: 25 35.2%
  • Halay davullu 4/4 - 6/8

Oy: 15 21.1%
  • 3/4 Tr

Oy: 19 26.8%
  • 6/8 slov

• 4/4 oryantel

Oy: 22 31.0%
  • 5/8 - 10/8 thm

Oy: 14 19.7%
  • 5/8 tsm

Oy: 19 26.8%
  • 6/8 thm

• 9/8 tsm

Oy: 12 16.9%
  • 9/8 thm

• 4/4 halk

Oy: 20 28.2%
  • 7/8 karadeniz

• 7/8 halk

Oy: 14 19.7%
  • 9/8 taylan

• 9/8 davullu roman

• Çiftetelli

Oy: 27 38.0%
  • Giresun

• Doğu Halay

• 4/4 darbuka solo

Oy: 20 28.2%
  • Rumeli

• Kullanılan toplam oy
    71
Cevap: Pa1x'e Ritim Yazdırmak İsteyenler BURAYA>>

Önemli Lütfen Sonuna Kadar Okuyunuz.
Sayın Pa1x Kullanan arkadaşlarım.Maalesef uzun bir süre siteden uzak kaldım.bazı özel mazeretlerim var.Doğrudur korg pa1x orgumu satılığa çıkardım.Hayattaki bazı maddi gereklilikler yüzünden maalesef :( Ama 1x kullanıcısı olmaya devam edeceğim.Farklı seçeneklere başvurmayacağım.Arkadaşlar biliyorsunuzki ben ritim veya ses yazabilen biri değilim.Ama elimden geldiğince tüm pa1xçiler için 2016 düzenli bir set yaptım.Ve ücretsiz olarak linkini sadece trakyamuzik.net'e koyarak tüm müzisyen arkadaşlarıma dağıttım.Ve bugünde dahil olmak üzere bu set ile sorun yaşayan arkadaşlarım olduğu zaman telefonla birebir bağlantı kurarak yüklemelerine yardımcı oldum ve hala daha'da oluyorum.Arkadaşlar ritim ve ses yazdıraksınız elimden geldiğince maddi anlamda yardımcı olmaya çalışacağım.ancak bu konuyla birebir kim ilgileniyorsa bu işin başı kimse lütfen beni 0543.806.95.93 nolu telden arayıp konu hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgilendirirse çok sevinirim.gerekirse çağrı atın ben arayayım sorun olmaz.Arkadaşlar bazı nedenlerden ve işimden dolayı siteye uzun süre giremeyebilirim.Gerekli ritim - ses ve bilgi alışverişi için ne kadar ne ödenecek ise bu bilgileri bana arıyarak haber verirseniz çok ama çok sevinirim.Katkıda bulunmak istiyorum ama maalesef internet başında olamayacağım bir süre.
Bugün ritim yazdırmak isteyenler buraya konusundaki tüm cevapları okudum.Sayın Dj suskun arkadaşım biliyorsun ben seni aradım seti ne zaman tamamlayacaksanız tekrardan görüşelim ücreti ne ise ödeyeyim dedim ve siz açıkcası fazla yanaşmadınız.biz burada kimsenin bu org için harcadığı zamanı emeği bize bedava ver demiyoruz.ama sende biliyorsunki ritim yazmak ses yazmak açıkcası bende dahil olmak üzere çoğumuzun yapabildiği şeyler değil.tabiri caizse bükemediğin eli öpeceksin.bizde sana karşı bunu uyguluyoruz ama sen ne satıyorsun yaptığın seti nede düzenleyebilelim diye paylaşıma açıyorsun.hadi geçtim paylaşmayı yaptığın emeğin en azından bir videosunu çek paylaşmıyorsan bile (yanlış anlama sakın inanmadığımızdan değil) bize sor arkadaşlar set budur eklenmesi gereken varmı diye genel kapsamda detaylı video çekersin.ama ne yapmak istediğini anlamadım açıkcası.
Ben seni suçluyor veya neden paylaşmıyorsun demiyorum ama ortaya böyle bir setim var dediğin zaman herkes meraklanıyor.yıl gelmiş 2016'ya ve bu org olduğu yerde sayıyor.sen ortaya böyle bir setim var diyorsun millette meraklanıyor haliyle.karar senin dj suskun.Eğer satacaksan ben setini alacağım.çekersin detaylı bir video ritimleri ayrı tanıtır sesleri ayrı tanıtırsın verdiğim mail hesabına gönderirsin.bakarım hoşuma giderse dediğin gibiyse kaç paraysa nakit göndereceğim hesabına hiç sorun değil.
Arkadaşlar çok uzattım biliyorum.Bir Pa1x'ci olarak yenilik yapılacaksa her zaman yanınızdayım.arayın elimden geleni yapayım.herkese hayırlı akşamlar dilerim.

@canhayelmert
Umarım en kısa zamanda tekrar aramıza dönersin. Yardım severliğin içinde teşekkür etmek isterim. Numaranıda rehberime kaydettim kardeşim.

Ritim yazma işi için istanbul'da zamanında pa80 için kart yapmış bir müzisyen abimizde karar kıldık fakat pianistcan ve ben kendi setimize göre ayrı ayrı yazdırmaya karar verdik. Çünkü ritim başına 20 tl ile uygun fiyata yazıyor. Tabi benim cihazı ona götürmem gerekiyor fakat kar yağışı nedeniyle önümüzdeki günlere erteledik. Bu arada Hakan Çebi'nin fiyatı ritim başına 100 liraydı ve elinde Pa1x olmadığı için cihaz kiralama masrafıda olacaktı. Gerçi yok ama yinede çevreme sorarım demişti, neyse..Bu arada Hakan Çebi'nin zamanında pa1x için yaptığı setide paylaştım forumda. Set bakan arkadaşlar mutlaka denesinler, eksikleri var ama yinede güzel bir set. Oyun havaları ritimlerinde ataklarda vokal efektleri falan mevcut. İçerisinden kendi setinize dahil etmek isteyeceğiniz birçok ses ve ritim olacağına eminim ki bende öyle yaptım.

Hakan Çebi kardeş ne yapmış öyle ritim başı 100 TL !!! ben o zaman Ayhan'a kurban olayım :) Koskoca sette bir dünya ritim ve bi dünya ses 400 TL (baju usb star set) :)

Bu özel iş tabi abicim, o yüzden normal. Yani tabii ki fiyat yüksek ama yüksek istenmesi normal bence. Adet yükseltilip fiyat biraz daha düşürülebilir.

Volkan hocam geçmiş olsun,

Arkadaşlar kusura bakmayın ben de işlerimin yoğunluğu nedeniyle siteye pek fazla giremiyorum günlerdir orgu bile açmıyorum. Pa1x için gereken yapılacaktır arkadaşlar merak etmeyin. Yeter ki siz manevi ve az da olsa maddi destek olun. Bakın allah razı olsun volkan hocamdan adam günlerdir uğraşıyo istanbuldan bana özel ritim yaptırmaya çalışıyo, canhayalmert hocam keza pa1xin en düzenli seti için günlerini verdi ve hiç bir çıkar beklemeden paylaştı. Orgunda ritimler yüklü olup da burada paylaşmayan arkadaşlar bu arkadaşlarımızın paylaştığı setlerden de ritim seçip kendi daha göremediğimiz setlerine eklemişlerdir eminim güle güle kullansınlar.

Teşekkürler can kardeşim.Haftaya bir akslik olmazsa halledicez inşallah.

Arkadaşlar ben de yardımcı olmayı çok isterdim. Ama devletin işi bitmiyor... İşler yoğun olduğu için daha yaptığım güncellemeyi orgdan alıp yükleyemiyorum. Keşke ritim yazabilen arkadaşlar elbirliği yapabilsek de ücrete gerek kalmadan istediğimiz seti oluşturabilseydik...

Hocam sen yapacağını yapmışsın zaten, senin varlığın yeter eyvallah.

Bende şimdi güzel karma bir set hazırlıyorum bir yandan. Tüm sesler ve ritimler kategorize edildi, bir yandanda ufaktan editliyorum tabi, her grubun en favori sesleri o bankanın 1. sesine atandı. Böylece istenildiğinde globalden interface menüsünde "auto performance/sound select" seçildiğinde, basılan bankanın birinci sesi ekrandan seçim yapmadan devreye girecek. Yani 20 adet favori ses tek dokunuşla elinizin altında. Ayrıca user ses ve ritim (tüm ritimler HD de ve kategorilendi) bankaları boş gelecek. Bu bankalara isteyen karma favori ses ve ritimlerini alabilir. Fakat tabi emo board'u olan arkadaşların işine yarar üzgünüm.

Bende şimdi güzel karma bir set hazırlıyorum bir yandan. Tüm sesler ve ritimler kategorize edildi, bir yandanda ufaktan editliyorum tabi, her grubun en favori sesleri o bankanın 1. sesine atandı. Böylece istenildiğinde globalden interface menüsünde "auto performance/sound select" seçildiğinde, basılan bankanın birinci sesi ekrandan seçim yapmadan devreye girecek. Yani 20 adet favori ses tek dokunuşla elinizin altında. Ayrıca user ses ve ritim (tüm ritimler HD de ve kategorilendi) bankaları boş gelecek. Bu bankalara isteyen karma favori ses ve ritimlerini alabilir. Fakat tabi emo board'u olan arkadaşların işine yarar üzgünüm.

Ahhh emo board ahhhh