• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa1x'e Ritim Yazdırmak İsteyenler BURAYA>>

Pa1x İçin En Çok Hangi Ritimleri Yazdırmak İstersiniz?

• Batı slow

Oy: 13 18.3%
  • Tr slov

Oy: 24 33.8%
  • Vahde - Arabesk

• Pop vahde

Oy: 17 23.9%
  • Tr pop

Oy: 18 25.4%
  • Duble pop

• Duble tsm

Oy: 16 22.5%
  • Rhumba tr

Oy: 15 21.1%
  • 2/4 pop

Oy: 18 25.4%
  • 2/4 oyun

Oy: 36 50.7%
  • 2/4 halay

Oy: 25 35.2%
  • Halay davullu 4/4 - 6/8

Oy: 15 21.1%
  • 3/4 Tr

Oy: 19 26.8%
  • 6/8 slov

• 4/4 oryantel

Oy: 22 31.0%
  • 5/8 - 10/8 thm

Oy: 14 19.7%
  • 5/8 tsm

Oy: 19 26.8%
  • 6/8 thm

• 9/8 tsm

Oy: 12 16.9%
  • 9/8 thm

• 4/4 halk

Oy: 20 28.2%
  • 7/8 karadeniz

• 7/8 halk

Oy: 14 19.7%
  • 9/8 taylan

• 9/8 davullu roman

• Çiftetelli

Oy: 27 38.0%
  • Giresun

• Doğu Halay

• 4/4 darbuka solo

Oy: 20 28.2%
  • Rumeli

• Kullanılan toplam oy
    71
Cevap: Pa1x'e Ritim Yazdırmak İsteyenler BURAYA>>

Cihazın güçlenmesi için buna ihtiyaç vardı ilk adımı atan arkadaşa teşekkür ederim..

Üzücü bür yorumdu değerli üstadım emeklerinizle bir çok arkadaş evine ekmek götürebilir...

Volkanb. Komik olan şu !
Bütün müzisyen arkafaşlarıma dedimki açık bir şekilde... Size dedeim her ay update li usb set kıvamında set yapayım dedim... Sadece istediğim herkesin bi ucundan tutmasıydı : )))

#Canhayelmert Kullanıcı nickli arkadaşımız beni aradığındada aynı şeyi söyledim... Dedimki bu müzyenim diye geçinenlerden bi cacık olmaz ! Kimse elini taşın altına koymaz dedim... Eğer olacağını bilseydim şuan zaten setimi paylaşmıştım sizle... Sizlere sınırsız ritim ve sds yazıcam dedim yeterki bi ekip kurun dedim... Ama kimsenin çok afedersiniz biyerinde olmadı... Şimdi toplanmış parayla rtim yazdıralım diyosunuz : )))

Siz bu kafayla devam edin arkadaşlar... Millet şuan 1x den ne soundlar alıyo siz hala rtim peşindesiniz. Şuan benim1x in 800 den 2x den bir farkı yok.... Ama siz hiçbir zaman bu soundları duyamiycaksınız.... Neden? Çünki tembelsiniz... :) yamaha a3000 üzerinde çalışmalarıma devam edicem...

Ve pa1x imide satarken üstündeki bütün çalışmalarımı silicem...

Okuyunca kızacaksınız çoookçada konuşacaksınız... Ama biraz durup düşününce haklı diyeceksiniz... ;)

Sizlere k.g.. Geceniz güzel olsun...
Üzücü bür yorumdu değerli üstadım emeklerinizle bir çok arkadaş evine ekmek götürebilir...

Satmayın arkadaşlar, bu cihazı inşallah kaldıracağız ayağa yakında.

Satmaya hiç niyetim yok hocam türkiyedeki en temiz ve full Korg Pa1x ine sahibim kutusundan yeni çıkmıştır... :)

sat bana :)
onu

arkadaşlar;
pa1x cihazlarımız için pianistcan, canhayelmert nickli arkadaşlarımız ve ben ücretli ritim yazdırmak konusunda fikir birliğine vardık. Ve tabii ki yanımıza diğer 1x kullanan arkadaşlarıda bekliyoruz.

özetle forumdan 1x kullanıcıları bir araya gelip bir bütçe oluşturalım ve bununla hepimizin mütabık kalacağı 10-15 civarı yeni ritim yazdıralım diyoruz.

Bunun için öncelikle kim, hangi şehirden katılır bunu belirlememiz lazım. Burada önemli noktalardan birisi şu; ritim yazdıracağımız kişi muhtemelen bizden pa1x isteyecek. Yani aramızdan biri bu cihazı ilgili kişiye sağlamalı. Yani cihaz takriben 1 hafta kadar o kiside kalmalı. Tabii ki sağlam bir isim bulacağız. Eğer istanbul olursa ben cihazımı bırakırım sorun değil.

Katılımcı sayısı ve cihazı sağlayabilecek şehirler biraz netleşmeye başlayınca, bizde potansiyel isimlerle iletişime geçmeye başlayacağız. Fiyat bilgilerini alıp bütçemize bakacağız. Ben bu sırada istanbul tüneli bir araştıracağım.

Tüm bunları halledebilirsek işin teknik kısmına bakabiliriz. Bu noktada ya ortak bir set belirleyeceğiz (sample ve kit açısından) yazacak kişi kendine birkaç kit oluşturacak. Isteyen bu setle devam eder, isteyen kitleri editler ve kendi setine dahil eder.

üst tarafa yazılacak ritimlerin belirlenmesine yardımcı olması için ritim isimlerinden oluşan bir anket eklenmiştir. Birden fazla şık işaretleyebilirsiniz. En çok istediğimiz 10 adet civarı şık seçersek daha belirleyici olur. Lütfen sadece katılımcılar oy kullansın.

Ne kadar kalabalık olursak maddi olarak o kadar güçlü oluruz ve aynı oranda zengin bir iş çıkar ortaya. Katılmak isteyenler bu başlık altında belirtip iletişim bilgilerini bırakabilirler.

Pa1x'i olmayan ama fikri ve bilgisi olan arkadaşlarında yorum, öneri ve desteklerini bekleriz.

Saygılarımla;
volkan
tel: 0554 380 0979

volkan kardeşim öncelikle merhabalar evet bende 1x kullanıcısıyım 2 yıldır bende bu konuda müzdaribim inan bu aleti herkes braktı kimse yüzüne bakmıyor halbuki şampiyon bir klavye ama gel gelelimki işte olmyor burdan herkese sesleniyorum pa1x için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım yeterki ritim set yapılabilinsin neyse kardeşim allaha emanet

pa3x ten çekilen samplelerle yeni yapmış olduğumuz 1x setimizi 100tl karşılıgında satıyoruz

meka müzik kahranmaraş

pa3x ten çekilen samplelerle yeni yapmış olduğumuz 1x setimizi 100tl karşılıgında satıyoruz

meka müzik kahranmaraş

O zaman reklam işlemleri için Admin ile iletişime geçebilirsiniz. Zira satış reklamları Adminin iznine tabidir, aksi davranışlar ban gerektirir...

meka müzik kahranmaraş

kardeşim merhaba evet meka set 2016 yükledim set bildigin şampiyon ben bu kadar lezzetli bir set görmedim hakkı verilmiş 3x gibi yani bravo ;)

meka müzik kahranmaraş

setin içeriğini öğrenebilir miyim. ve mümkünse org ekranından çekilmiş ritim ve ses bankalarının fotoğraflarını atabilir misiniz.