• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3 x hakkında

macitvega

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron x1 + yamaha dx7 II hd
korg pa3x için sağlam yerlerden bilgi aldım orgun ram sorunu ve donma sorun sebeplerini araştırırken buldum pa3x esasında medeli modelinin yaptıgı bi klavyeymiş bu sebepten dolayı donma ve ram sorunları yaşanıyormuş

Cevap: pa3 x hakkında

yok daha neler yani medeli guldurme beni medeli G.... Yırtsa 3x gibi sağlam bir org hayatta çıkartamaz 3x Korg Serisinin En Sağlam En Sorunsuz Klavyesidir

Medelin'nin o kadar gücü olsa önce kendine çıkarır.Hem KORG niye böyle bir şey yapıp yatırımını riske atsın ki?Makineyi çekemeyenlerin uydurması o.Zaten Ferrari'yi de TOFAŞ yapıyor.

korg pa3x için sağlam yerlerden bilgi aldım orgun ram sorunu ve donma sorun sebeplerini araştırırken buldum pa3x esasında medeli modelinin yaptıgı bi klavyeymiş bu sebepten dolayı donma ve ram sorunları yaşanıyormuş

Siz enstrumanınızı iyi kullanan bir arkadaşımızsınız. Ancak iddaanızı okuyunca Korg firmasını Bayrampaşada işhanın alt katında kaçak olarak merdiven altı tabir edilen imalat yapıyor sandım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ya medeli daha bu sene elektro piyano, ve hatırı sayılır eğitim orgları üretmeye başladı. ondan önce hep oyuncak orglar üretiyordu. hipermarket elektronik standlarında indirim günlerinde satılan bi markaydı. nerde korg gibi bir markanın hemde en profesyonel aletlerinden birini üretmek. sayın arkadaşlarım balon diye tabir ettiğimiz söylentiler çok fazlaca maalesef. bu balonlara neden ihtiyaç duyar insanlar onuda bi anlasam

yani ne dıyosunuz amayalım mı pa3x

aamannnnnnnnnn olaya bak bom ba bom ba hıhıhıhıhıhıhıh :) :) :) eeeee sırda neler var daha gülüncek baya konu var zannımca heyecanla bekliyoz....

Klavyeyi almaya gucu yetmiyen insanlarin kiskancliklarindan baskalari da almasin diye uydurmus olduklari sacmaliklar

bendede 3x var ama hiç sorun yaşamadım.... kartonyus arkadaş .... korgla ilgili tüm kötü haberleri gayyipten bulup çıkarıyor ? nedenki ? :)

bence komik bir tarafı yok çünkü korg firması pa55tr ve pa50 ve pa500 ün bütün çeşitlerini çin de medeli firmasına yaptırıyor sonuçta aralarında bir ortaklık var resmi olarak fakat çinde artık kalitesiz yanında çok kaliteli mallar üretiliyor bütün ünlü firmalar çinde üretim yapıyor örneğin ben yeni bir casio edifice saat aldım 480liraya harika bir şey hemde çin malı orjinal casio