• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3 x hakkında

Cevap: pa3 x hakkında

pa 3x gibi bi alet için korg firmasının üst seviye klavyelerde bu tür risklere gireceğini zannetmiyorum zaten daha önce ki 55 tr ve 500 tr de türkiye özgü klavyeler olduğu için medeli firmasıyla çalışıldığını düşünüyorum .

bende duyduklarımı sizinle paylaştım gülmek isteyenler gülebilir pa55 çin değilmi 500 çin değilmi extreme de çinde üretilmesine rağmen çok kaliteli tuşe kullanılmış kullandığım cep telefonu sony ericcson u5i vivaz made in chine ve çok memnunum çinin iyisi var kötüsü var medeli ile ortak oldugunu duydum ben pa3x kötülemiyorum ki güzel alet ama anlatmak istediğim şu ilk posta tr ye geldi ilk sürümü tüm sorunlar bizde biz yeni bi mal çıktımı hemen alıyoruz ben sound a önem veren biriyim pratik liğe değil beni en çok yoran klavye yamaha dx7 dir bilginize kaç kişimiz dx7 ye ses yaptık
acele etmeyin demek istedim yeni os lar çıksın set ler çıksın öle alın dedik benim çoğu arkadaşım direk pa2x setini yüklemiş halada tyros4 e or700 ritimleri kullanan yokmu dürüstçe söylesin ama
benim tyros 2 de bile var mecbur kaldığım ritim 100de 2 si or700 100de 20 si emo set 100de 50 si soner loop set geri kalanıda kendi ürettiklerim lütfen ama bişeyleri ciddiye alalım

abi 500 cin değil konuyla alaksı yok ama söylemek istedim ben sadece. 3x inde medelinin ürünü oldugunu hic sanmıyorum.

duyumlar öle mesela ketronda soltona yaptırıyordu sonra kendi ele aldı

olabilir ne var ki buda.....??

duyumlar öle mesela ketronda soltona yaptırıyordu sonra kendi ele aldı
Üretimi yapan italya Ketron Lab...Orgu pazarlayan firma Alman Solton......Solton şu an Almanyada anfi yapımına devam ediyor. Ketrondan ayrıldıktan sonra bir arada Gem firmasına fason org yaptırıp pazarladı..Tabiki orglara kendi ismini verdirerek...(Mercedes ismide Avusturyalı satıcının kızınız ismi. Zamanında benz isminin yanına kızının isminin yazılmasını yoksa ithalat yapıp satmayacağını söyleyerek tarihe geçmiştir.)

Moderatör tarafında düzenlendi:

medeli,medeli olalı böyle bi muhabbete malzeme olmadı olmaz da...malzeme yapanlar sağolsun,medeli bu arkadaşa aylık bağlasın bence...kusura bakma kardeş,kuyuya bi taş atmışlar sen de hemen inanmışsın.insan ölçer biçer de sonra yazar.

ayrıca bişey diyecem ister inanın ister inanmayın.aleti ilk aldığım günlerde çalışmalarım yoğunlaştı tabi setleri ayarlamak filan.en az 12- ve azami 20 saati bulan çalışmalrdı bunlar.yemin edrim aleti kapatmadım bile tıtkır tıkır çalışıyo maşallah.kilitlenme sistemik bişy yanlış işlemden de olur yanlış veriden de.yani mutlaka bşly vardır.ayrıca,kilitlenme korga ait bi işletim sistemine aitse bi sonraki versiyonla çözüyo merak etme sen.

pa3x şuan 4x ile yarışıyo ben 4mi 3xm, karar veremedim 3x in o kaliteli tonları ve gerçekçiliğiyle medellinin alakası yok