• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa50 mi yoksa I30 mu

pynstgyokhan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa500 ORT
Arkadaslar Hangisi daha iyi ve pa 50 ye nasil ritim yuklenecek bi bilgim yok biraz bilgi verirseniz cok sevinirim ve i30 da nasil yuklendigini bilmiorumm bende su an e86 var ama satip daha iyi almaya karar verdim hangisini onerirsiniz, saygilarimla...

herkezin zevki kulahı tını başkadır sen kendin deneyerek anlarsın bence hangisinin iyi olduhunu

parana göre
kulahına göre
sahnene göre
sana göre

tabiki tartısmasız pa50. kıyaslaman bile yanlıs arasındada fiyat farki var korgun pa serisi seni hicbir zaman yolda koymaz setleride mevcuttur

bende pa50 derim ama sağlamlık açısından da i30 derim hangisi senin zevkine uyuyorsa onu çal kendin karar ver saygılar...

vallahi 1.5 yıl pa50 kullandım çokta memnundum yanlız nazık kullanman lazım hor kullanırsan yolda bırakır senı i30 için bişey diyemiyeceğim ama yorumlardan bildiğim kadarıyla efsane bir alet miş

i30 efsane bir alet ama güncel deil artık hep aynı soundlar var bi yere kadar ama diğer modeller güncel sound ritim vs...

cok saolun arkadaslar pa50 alicam gibi ama bu alet dokunmatik ekranmi yoksa deilmi?

pa50 çin malı,alacaksan pa60 ı tercih et.italyan malı.aralarında fiat farkı fazla değil.i-30 da kullandım.çok ağır ve kullanımı zor.acemiysen kullanamazsın.tuşları prof.tuş yüksekliği fazla olduğundan elimi kaydırırken diğer tuşlara taktırıyordum.ama 60 ı kullanmak çok eğlenceli.saygılar.....

alacaksan kartlı pa 60 al kullanıma ve kalitesi iyidir.her işini görürü kartlısını alırsan pa 80 farkı kalmaz