• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa500TR Nin Eksikleri..!

Cevap: Pa500TR Nin Eksikleri..!

Aynen memo kardeş elektirik ler giderse çarpılırsın:) pa800 enaz pa80 kadar tutulmuşuz cıhazı 10yıl daha pıyasa yapar pa80 gıbı hangı dugun nısan kınaya gıtsem ıstanbulda ya pa80 yada pa800 var

korg da efsane alet:pa80...efsane olacak alet:pa800
yamahada efsane olacak alet:eek:r700v2 plus
roland efsane alet:e40

pa 500 adam akıllı işlenmemiş onun için kimse her ay güncelleme veya ritim paylaşmamış pa 500 için özel olarak uğraşan birileri yok ama or 700 için her ay ritim çıkıyodu uğraşanlar vardı pa 500 işlenmemiş haliyle or700 le kıyaslanıyorsa işlenseydi nolurdu acaba keşke pa 500 içinde böyle uğraşan arkadaşlar olsaydıda ondan sonra bu konu açılsaydı

Kimdemiş uğraşan yok diye etrafımda 5 piyanist var biri salon sahibi yeni aldılar pa500tr leri yılbasına kadar setler tamamdır tek sorun razı edip setleri alabılmem en kotusu 15 yıldır set yazan piyanist

Arkadaşlar Pa500 Kullanıcıları Bilir.. pa500 Pa800 den ufak defek farkları var.. bence bunlarda tam olsa pa800 den farkı kalmaz piyasada yerini rahat bir şekilde alır..
1. Sample Ses Okumuyor..
2. Mikrofon Girişi Yok
3. Mikrofon Girişi Olmadığı İçin Vokallerde Yok..
4. Kasası Kağıt Gibi Güzel Değil.. Zedelenme Oranı Diğer Klavyelere Göre Biraz Daha Fazla..

Bence Bunları Korg Biran Önce Tamamlasa Pa500 TR Piyasadaki Yerini Alır.. Or700v2 Plus Halt Etmis Zaten.. Klavye Diye Evime Koymam onu..

o dediklerin zaten yapılmış olsa kasasında pa800 yazar fiyatıda o kadar farklı olmazdı abicim :)

arkadaşlar pa 500 e mp3 takılıyor demiş bir arkadaş nasıl yapıldığı hakkında bilgisi olan varmı acaba bilen bir arkadaş açıklayabilirmi teşekkürler

hocam pa500 e mp3 takılabileceğini hiç sanmıorum

yok or700 halt etmiş, yok pa500 şunu yemiş,yok gw-8 org mu be , gibi yaklaşımlarda bulunmamak gerekir. Tamam herkesin kendi görüşü vardır ama bu şekilde ifade edilmemelidir.Her orgun iyi ve kötü yanları vardır. Or-700 v2plus bence takdir edilmeli, çünkü o plus olayını başta Can Başar, Dr. Salim, Batuh gibi arkadaşlar yapmıştır.
Korg pa500tr'nin de güzel yönleri vardır, iş orgu çalmakla biter.

pa 500 adam akıllı işlenmemiş onun için kimse her ay güncelleme veya ritim paylaşmamış pa 500 için özel olarak uğraşan birileri yok ama or 700 için her ay ritim çıkıyodu uğraşanlar vardı pa 500 işlenmemiş haliyle or700 le kıyaslanıyorsa işlenseydi nolurdu acaba keşke pa 500 içinde böyle uğraşan arkadaşlar olsaydıda ondan sonra bu konu açılsaydı

merak etmeyın arkadaslar pa 500 tr içinde uğrasanlar var sız kafanıza takmayın pa 500 guzel alet cok yakında rem 32 mb yta cıkıcak o zaman setlerı gorun sızzz

ben atl_92 .. bilen bilir or700tr düşmanı olarak bilinirim.. KAÇ KERE BAN YEDİM bu konular yüzünden ama or700tr v2 plus gerçekten PA500tr den çok daha üstün alet.. pa5oo tr nin tuşları bile oyuncak..