• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa500TR Nin Eksikleri..!

Cevap: Pa500TR Nin Eksikleri..!

ben atl_92 .. bilen bilir or700tr düşmanı olarak bilinirim.. KAÇ KERE BAN YEDİM bu konular yüzünden ama or700tr v2 plus gerçekten PA500tr den çok daha üstün alet.. pa5oo tr nin tuşları bile oyuncak..

üstün olur tabi neden çünkü uğraşan ustalar var.

Pa55tr pa80 korg i30 mp3 takılıyor çok iddalaşan arkadaşlar varsa istanbul kartala gelsin orgunuda getirsin taktıralım

Pa55tr pa80 korg i30 mp3 takılıyor çok iddalaşan arkadaşlar varsa istanbul kartala gelsin orgunuda getirsin taktıralım

kardes cok yakında aletın remı 32 mb olcak tuyo saglam yerden bekleyın ve gorun

bence arada 2 tane pa500 kadar fark var

arkadaşlar yakında pa500 için öyle bir set paylaşıcam ki her kezin görüşleri değişecek.
şimdi pa500 kitleri yani kitlerinin içerik ayarı balansız ve sallama dizlmiş yani efeğidir oktavlarıdır kitler ayarsız ben bütün kitleri elden geçirdim ve çoğunu net olarak her şeyini ayrladım bir kaç yeni kit dizdim harika oldu aletin ritim saundu otamatik değişti. yanlız alette balanssızlık var oda ufak bir parça ile düzeliyomuş..
çalışmallarımdan 2 adet demo buyrun dinleyin dahada iyi olucak işlh çalışmalarımla bu arada diğer forumlardaki nikim kosavalı bilen bilir beni saygılarımla...

kardeşim demoları dinledim güzel ritimler güzel bir set olacağa benziyor :)

beklioruz abi iyi çalışmalar

Korg pa 500 tr adı üstünde türkiye tüm kullanıcılara sesleniyorum seti görünce çok daha beğeneceksiniz bu aleti arap rtimleride sanat müziği rtimleride süper ötesi ben yükleyince hediyem olsun
bizlere bu konuşma ortamını hazırlayan korg sitesine sonsuz teşekkürler

hepsi tamam da sana ne OR700V2 plus dan?
bir konu açıyorsun ve hemen polemik yaratıyorsun...!
vazgeçmediniz şu saçma sapan çocukça "benim babam seni döver" muhabbetlerinden yahu...!

Ch.